Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy ne hiányozzon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne hiányozzon ennyire?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy fiú barátomba.

Igazság szerint azt sem tudom hogy mi van közöttünk, azt hogy ő mit szeretne.Tudom hogy tetszem neki, meg érződik egy kicsit mintha többet akarna, de ha találkozunk, ami sajnos nem sokszor van, akkor érzem piszkál ilyesmi. Csók még nem volt, szerintem ő érzi hogy én többet szeretnék puszta barátságból.Nem tudok aludni, ha időm engedi felnézek a netre, hátha fenn van. Meg őrülök a tudattól ha nem látom.


2013. nov. 16. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
hívd át hozzátok :)
2013. nov. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a férfi aki többet akar tőled, és férfi, az nem játszik veled, nem barátkozik, hanem messzemenőkig egyenesen mer elédállni, és megkérni téged, hogy enged meg, hogy tartozhasson hozzád.
2013. nov. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szóval ebből világosan ki tudod szűrni, hogy van-e a srác mögött érzés vagy nincs.

Aki mögött nincs, az játszik más ember érzésével.


2-eske voltam.

2013. nov. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!