Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy kevésbé hiányozzon az exem? 21f

Figyelt kérdés

Három hónapja szakítottam a barátnőmmel. Két és fél évig voltunk együtt, és ugyan mindig nagyon jól megvoltunk, de a végére eléggé kihűlt a kapcsolatunk, inkább barátként/testvérként tekintettünk a másikra. Ő volt az első komolyabb barátnőm, és sajnos az idő múlásával egyre világosabbá vált számomra, hogy hiába jó vele lenni, valószínűleg mással lehetne ennél sokkal jobb is. Végül én szakítottam vele, mert találkoztam egy másik lánnyal, akivel egy pillanat alatt egymásra hangolódtunk. Azóta ezzel a másik lánnyal járok, és nagyon-nagyon jól érzem magam vele, az exemet szinte minden tekintetben felülmúlja: szexibb, okosabb, magabiztosabb, sokkal jobb vele a szex, jobban fel tudok rá nézni, szuperül kijön a barátaimmal, a családommal (akikkel az exem egyáltalán nem), rendkívül sok közös vonásunk van, majdnem minden érdeklődési területünk közös, és még sorolhatnám... Mégsem tudom lezárni magamban az előző kapcsolatomat. Még mindig úgy érzem, hogy szeretem az exemet (is), és nagyon hiányzik. Talán nem is igazán úgy, mint egy barátnő, de úgy szívesen megölelgetném/megszeretgetném néha és féltékeny vagyok a srácokra, akikkel elkezdett kavarni.

A suli miatt rendszeresen találkozunk, beszélgetünk néha, vagy ebédelünk egyet közösen, és olyankor (a testi kontaktustól eltekintve) teljesen olyan érzésem van, mintha még mindig járnánk. Sokkal jobban érzem magam az új barátnőmmel, de belé (még) nem vagyok szerelmes, az exemet viszont még mindig szeretem. Vele már semmiképp nem jöhetnék újra össze és nem is áll szándékomban, viszont nem tudok mit kezdeni az érzéssel, hogy baromira hiányzik. Hogy tehetném túl magam rajta? Van valami ötletetek? 21f


2012. jan. 30. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Túl hamar ugrottál bele egy új kapcsolatba. Ha így érzel biztosan. Két és fél év sok idő, akárki akármit mond. Ennyi idő alatt nagyon meg lehet szokni valaki közelségét.

Gondolom nem volt nagy vita, csak megbeszéltétek, hogy ez így már nem az igazi, éppen ezért nincsenek tüskék, csak arra emlékszel, ami jó volt.


Szívesen írnék valami okosat, de nem tudok, azon kívül, hogy idővel majd elmúlik.

Koncentrálj az új kapcsolatodra, nehogy elrontsd azt, ami jól működik, valamiért ami nem hogy nem működik, még nem is akarod.

2012. jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Charlie30 ***** válasza:

Hasonló cipőben jártam.

Gondolj arra, hogy helyesen döntöttetek, hisz hosszabb távon rosszabb lett volna, ha együtt maradtok. Ha kihűlt a kapcsolat, azzal nincs mit tenni. Gondol arra, hogy ő is boldogabb lesz mással.

2012. jan. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy van, ahogy írod, nem volt nagy vita, csak némi sírdogálás, de tüskék nem maradtak. Én már egy ideje gondolkodtam a szakításon, úgy éreztem, inkább lennék egyedül egy ideig, de aztán találkoztam a jelenlegi barátnőmmel és ez felülírt mindent. Nem ismerek egyetlen másik nőt sem, akivel annyira összeillenék, mint vele. Szóval nagyon nem kéne elpuskázni ezt, de tényleg nem vagyok még felkészülve egy újabb komoly kapcsolatra.
2012. jan. 30. 20:51
 4/5 A kérdező kommentje:
Charlie30, nálatok mi lett a történet vége?
2012. jan. 30. 20:53
 5/5 anonim válasza:
Tudni akarom a végét!
2021. okt. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!