Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt velem?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel én össze szerettem volna jönni, pár hónapja szakított a barátjával a csaj, én vártam rá mégis csak nem rohanhatom le egyből, nemrég elhívtam randizni, de nem mentünk el azért mert nem akarta a barátságunkat ezzel kockáztatni. Azt mondta, hogy majd egyszer...Én vártam... erre nem olyan rég, megláttam hogy kapcsolatban áll egy palival. Olyan jól ment pedig köztünk minden, és jelét sem adta hogy ő neki már más valakije van. Nem is az bánt engem hogy mással látom, jó persze az is...de ha csak barátkozni akart volna, akkor nálam a barátság az őszinteségen alapul. Én elmondtam neki hogy az előző lány, akivel összejöttem volna, hogy átverte a fejem....erre tessék, itt a következő. Miért nem mesélt a barátjáról? Úgy érzem ha barátságról beszél nekem akkor az alapvető ha randira hívom akkor tisztességesen elmondja hogy már van valakije. Suliba sülve-főve együtt vagyunk, ezek után nem tudom hogy hogyan nézzek rá. Valami tanács esetleg? Elég ramagy egy érzés...
2013. nov. 17. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
lesz még ilyen, majd elmúlik
2013. nov. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy most kapásból az eddigi életemben ez a 4. És mind ugyan így csinálja kb... és ez nagyon bánt.
2013. nov. 17. 08:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Tanulság: közeli sulis társakkal nem érdemes kezdeni. Ezt sajnos én is megtapasztaltam, csak én speciel össze is jöttem az osztálytársammal, minden tökéletesnek tűnt, életemben először végre igazán boldog voltam. Aztán teljesen váratlanul előállt azzal, hogy szeretne hétvégén beszélgetni velem komolyabban, és végül szakított velem. Én meg álltam teljesen értetlenül, persze, elmondta, hogy mit érez, mit gondol és miért döntött így, de nem tudtam megérteni.


Azért, mert a 2. héten nem volt halálosan szerelmes, miért kell szakítani? Én sem voltam szerelmes, de nagyon jól éreztem vele magam és tudtam, hogy mindig meghallgat. Na meg, eszeveszetten vonzódtunk egymáshoz. De mindegy.

Azóta is nap, mint nap találkozunk.

És nem hogy nem jobb, egyre rosszabb érzés.


Szóval a tanácsom az, hogy máskor ne olyannal próbálkozz, akivel suliban is sok időt töltesz, mert nagyon rossz érzés lesz utána. Ja, nekem ez már 1 hónapja történt, és még mindig nem tudtam túltenni magam rajta, mert elég nehéz úgy továbblépni, hogy minden nap találkozunk.

2013. nov. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, elég nehéz lesz így.
2013. nov. 17. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!