Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Körülmetélt pasinál mire kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülmetélt pasinál mire kell vigyázni szex közben?

Figyelt kérdés

A barátom említette, hogy még gyerekkorában körülmetélték. Még nem feküdtünk le, de már hamarosan szeretnénk.


Én még nem voltam ilyen pasival, akinek ilyen lett volna a hímvesszője. Az ő szerszámuk érzékenyebb? Mire figyeljek? Nem akarok neki kellemetlenséget okozni, csak nagyon kellemes érzéseket! :)



2013. nov. 17. 08:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
en lehetoleg igyekszem ezeket az egyeneket kerulni
2013. nov. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
fel szemed a retikulodon legyen..
2013. nov. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 László22 ***** válasza:
87%

Látom ez az oldal is teli van nácikkal.

Semmivel sem különb mint aki nincs körülmetélve, maximum az érzékenysége más.

2013. nov. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
6%
tessek, megirod a VELEMENYEDET es maris naci lettel. Lathatoan ir ide tobb alulmuvelt makktalan
2013. nov. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Mondom, hogy nem zsidó! Olyan hihetetlen, hogy gyerekkorában fitymaszűkülete volt?!


Még ha az is lenne, akkor se kellene jönni itt az előítéletekkel.

2013. nov. 18. 19:34
 16/17 csizia ***** válasza:
23%

Amúgy a sex vagy megy vagy nem. Ha nem megy akkor az emberek nagy része nekiállja hibáztatni a másikat. Szerintem akiknek megy azok örüljenek neki, akiknek meg nem azok fogadják el egymást. Feltétel nélküli szeretet.... Mostanában divat hangoztatni de az emberek 99% ának fogalma sincs mi az...


Leplezetlen kárörömöt érzek a rengeteg idővel összeomlott kapcsolat miatt, akik a jól működő sex miatt álltak össze eleinte... A szerelem, sex és párkapcsolatok. Szerintem maga a káosz. :) Sok-sok ember boldogtalan mert nem a megfelelővel van együtt. Sőt, halvány lila gőze sincs ki kéne neki valójában.

2013. nov. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
12%
Nekem korulmetelt es igazabol semmi se esik jol, amit egy no tud csinalni vele, mert ha fogja es huzogatja, azt ugye nem tudja, a sikositos rangatas se jon be, ugyse erzek semmit a dorzshatasbol. Oralis szex se jo nekem, igazabol csak hatranyom szarmazik ebbol a barbar eljarasbol.
2014. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!