Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Napokban derült ki barátnőmről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napokban derült ki barátnőmről akit nagyon szeretek, hogy elég szabad volt szexuális téren szinte amit lehet kipróbált. Azóta nemtudok rá úgy nézni mint eddig. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Mióta megtudtam valahogy nemtudok rá úgy nézni. Pedig szeretem. Mint pl ha belegondolok, hogy több pasival egyszerre hát... nem vagyok egyáltalán konzervativ de ez váratlanul ért és érdekel más,hogy látja...

2013. nov. 14. 04:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kiábrándultál belőle.Összetört benned a róla kialakított kép.

Ha ezt sikerül megemésztened,akkor sem lesz a régi a kapcsolat.

2013. nov. 14. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Minden cselekedetünk visszahat. Ez a fiatal r_bancokat nem érdekli, de nagyot koppannak évek múlva az biztos.
2013. nov. 14. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 menta34 ***** válasza:
36%
Ha kipróbálnád vele és rájönnél, hogy te is élvezed a "perverziókat" utána másképp néznél rá, hogy ő már korábban is tette. Ha viszont próbálnád és nem szeretnéd meg legalább eláshatnád magad a következő barátnő előtt, hogy fújj te miket tettél :D
2013. nov. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Döntsd el, hogy ez zavar-e. Ha igen, akkor szakíts vele.

Engem speciel nem zavarna és sosem értettem ezt. Pont ugyanaz az ember, mint eddig, miért befolyásol ilyesmi?

2013. nov. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
A múltja egy dolog,a jelen megint más.A régi dolgokra való féltékenységgel megmérgezed a mostani boldogságodat,ha szeretitek egymást és egyébként jól kijöttök is.
2013. nov. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Örülj neki hogy ilyen csajod van akivel mindent meglehet csinálni, szerintem ez minden pasi álma
2013. nov. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Nem hogy örülnél neki te idióta.
2013. nov. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
későbbiekben ez lehet jó lesz, amikor már kicsit fel akarjátok dobni a szexet valami perverzzel. És örülj, mert sok lány nagyon konzervatív az ágyban, ő nem az. De a múltja nem azt jelenti, hogy téged össze-vissza csalni fog és nem lesz jó veled.
2013. nov. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért zavar téged ez? Legalább kiélte magát. Mellesleg, ez a múltja, gondolom nem párhuzamosan melletted csinálta ezt. Biztos neked is van egy-két régi dolgod amit nem meséltél el neki. Amúgy én is hasonló beállítottságú vagyok mint a barátnőd, én ezt úgy védtem ki, hogy már a kapcsolatunk legelején elmeséltem a barátaimnak mindent. Így nem volt meglepetés. :)
2013. nov. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha úgy jöttetek össze hogy nem is ismerted, magadra vess. ha hazudott, titkolta, az meg az ő hibája. mindenképp veszett ügy. hitegetni magad meg nincs értelme.
2013. nov. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!