Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti járnátok egy ilyen életunt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok egy ilyen életunt lánnyal?

Figyelt kérdés

Szakközépbe járok,mindenből kettes vagyok,soha nem tanulok ,órán nem figyelek(ott fáradt vagyok) itthon meg állandóan kutyáimmal foglalkozok,labdázok,fésülgetem őket,elmegy hamar a délután.

Igazából semmi nem érdekel,csak a kutyák.

Érettségi sem érdekel,ha nem sikerül elsőre,majd megyek még egyszer..

Diák munkázni még egyszer sem voltam,csak hossteskedtem egy rendezvényen,ennyi.

Dolgozni ilyen teszkónak nincs kedvem 400ért aki még meg sem becsüli a munkám,meg amúgy is nem fogok májkrémeket pakolgatni.



Az egyetlen munka amit teljes szívemből és boldogan csinálnék az egy állatmenhelyen való segítkezés,sétáltatás lenne,de abból nem lehet megélni,mert nem fizet.


2013. nov. 17. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
járnék és tiszta szívemből szeretnem!
2013. nov. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Árufeltöltés a Tescoban 400.000-ért? :O Ajánlj már be engem.
2013. nov. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
400 ft-ért
2013. nov. 17. 11:05
 4/9 anonim ***** válasza:
ezzel semmi baj nincs,szerintem:) lustaságban kb én is hasonló vagyok,érettségi még is meg lett:D ha szereted a kutyákat,akkor keress olyan helyet ahol fizetnek is valamicskét ha már ott dolgozol:) 19f
2013. nov. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szeritnem 400 Ft-s órabérre gondolt :)

Amúgy viccen kívül szívesen járnék veled, én bíztatnálak mindenre, lehet nem megy neked úgy a tanulás de egy érettségi nem árt ha van ha tényleg az állatokkal szeretnél foglalkozni simán kitanulhatod az állatkozmetikai szakmát. A volt barátnőm nővére is ezt csinálja és mindig van munkája sokszor hétvégén is elvállal 4-6 órákat is és nem keres rosszul mellette állatkereskedésbe is be segít mert ott van a kozmetika is, és szereti csinálni.

Igaz idősebb nálam 4 évvel de neki ez volt az álma.

Szóval ilyenben is gondolkozhatsz.

Szerintem te is megfogod találni a párod, nem vagy életunt csak ez az elképzelésed és ha teszel érte akkor sokra viheted majd, idővel.

Én ha járnék veled biztatnálak a dolgokra, lehet hogy kénytelen leszel elmenni a tescoba pakolni vagy takarítást vagy egyéb alja munkákat vállalni mert bármikor adódhat az a helyzet hogy dolgoznod kell, de a munka nem szégyen csak rossz. Én is egy gyárban vagyok üzemi takarító pocsék körülmények vannak ez nem vitás, de legalább akkor mehetek pihenni amikor akarok csak legyek elérhető és olyan helyen hogy megtaláljanak ha van valami, az ottai dolgozókkal is nagyon jól kijövök semmi panasz nincs rám más munka lehetőség sajnos nincs. Így is örülök hogy van munkám árupakolónak sem vettek volna fel mert oda inkább diákokat vesznek fel meg tanulókat ha olyan szakmát választottak. Pénztárosnak meg nem megyek el mert szerintem elég ha egy hisztis vevőt kifogok és tuti elküldeném őt a halálba meg ott figyelni kell mindenre ez nekem sok lenne amúgy sem szeretek pénzzel foglalkozni mert oké megtudom állni hogy ne nyúljak hozzá mert a munkahelyemen is helyettesítenem kellett az egyik iroda takarítót és volt egy olyan iroda ahol egy köteg pénz hevet az asztalon meg volt olyan hogy raktárba küldtek és ott is minden féle érték volt ott de megtudtam állni hogy rá se nézzek tehát ezzel nem lenne gond csak ugye a pénztárosi munka nem nekem való, főleg ha kassza zárás van és adódik valami bibi akkor egyből leordítják a hajam mert egyik haverom ezért számolt le mert mindig több pénz volt mint amennyi kellett volna és hisztiztek hogy miért nem adott vissza normálisan független attól hogy a vevő otthagyta neki a pénzt de a főnökei ezt nem engedik. És ez nem a tesco hanem egy kisebb üzlet és ott is ugyanaz megy mint a tescoba.

2013. nov. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ennyire sivár a személyiséged, akkor nem. Persze, lesz majd valaki kutyamániás, aki meglátja benned a szépet, de az nem én leszek. :D

Bár tudjuk, a szerelem vak, szóval semmi nem lehetetlen. Mindenesetre engem nem tud vonzani egy olyasvalaki, akinek az élet abban merül ki, hogy a kutyáit geggyüli. Őszintén: mit lehet egy ilyen lánnyal csinálni?

Továbbá az se jön be, amikor valaki a semmire így el van szállva magától. Szaarsz a tanulásra, de kategorikusan kijelented, hogy te aztán májkrémet nem fogsz pakolgatni? Tudod, ahhoz, hogy valamit elérj, némi tudást fel is kéne mutatnod.

2013. nov. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha találsz valakit majd, aki szeret, onnantól megoldódik pár hasonló problémád. Tapasztalatból mondom. :-)
2013. nov. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Érettségivel ne is nagyon várj 800-900 Ft-os órabért.

Van olyan ismerősöm,aki 450 Ft-os órabérrel dolgozik olyan állásban,aminél nem kis felelősség hárul rá,de megcsinálja,mert A;nincs más B;szakmai tapasztalatnak fiatalon tökéletes C;valamiből élni kell D;valahol el kell kezdeni.

Az a baj a mai fiatalokkal,hogy sokuknak nincs semmilyen motivációja és mégis mindegyik pályakezdőként 100 ezreket akar keresni és ha nem sikerül nekik,akkor nem is dolgoznak.Szerintem 24 éves korig nem a fizetést kell elsődleges szempontnak venni és nem úgy kellene a munkához állni,hogy nem lehet feljebb jutni az adott pozícióból.Aki ért a munkájához és dolgozik is,azt általában megfizetik.

2013. nov. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én fiúban vagyok ilyen, mármint életunt... de nem mindig voltam ilyen, csak beláttam a jó fiúknak nem kedvez az élet...
2013. nov. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!