Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Japán, kínai, koreai, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Japán, kínai, koreai, vagy valamilyen ázsiai feleséget akarok, mert a magyar lányok csak inni meg bulizni tudnak, igaz-e hogy az ázsiaiak a legjobb feleségek?

Figyelt kérdés
És azt mondják a szexben is tudnak valami különlegeset, amit mások nem. De azért akarom mert ők igazi feleségek, akik főznek meg elvégeznek otthon mindent amit kell, aztán este meg igazi szexgépek, vagy amikor akarom

2013. nov. 17. 13:45
1 2 3
 21/27 Kuuken ***** válasza:
56%
neked adom egy lóért a lányomat..
2013. nov. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
93%

Én ázsiai származású lány vagyok, ha ilyen elvárásokkal/sztereotípiákkal akarsz bármilyen ázsiai nőt szerezni, akkor koppanni fogsz.

Kb. olyan, mintha az összes olasz nő 150 kilós ordító spaggettiszószos kötényű mamma lenne.

Lehet ha valami mongol jurtaszökevényt elveszel az majd felnéz rád, mos-főz-szexel parancsra, de Neked leginkább itt élő ázsiaiakkal van esélyed ismerkedni, akik nem valószínű, hogy háztartási alkalmazottak és szexgépek szeretnének lenni. Főleg, mivel van kiből válogatni, olyanból is, aki a mosogatást is bevállalná, csak ázsiai nője legyen (én mosogatok, de azokat a pasikat kerülöm, akik csak az ázsiai skalpot látják).

Ráadásul ezzel az összes magyar nőt leírtad, hogy lusták és vedelnek. Szerinted ez mennyire igaz? Anyukádra is? Kb. ennyire hűséges és lepedőakrobata az összes japán. Sőt, talán kevesebb, mint amennyien itt isznak.

2013. nov. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
88%

Annyira jó ezeket a kérdéseket olvasni ázsiaiként :D:D

Túl van misztifikálva az egész, régebben meg azt gondolták az ázsiai nők nemiszerve más és ezért voltak felkapottak. Most úgy tűnik azért, mert a mentalitásuk más.


A különböző "tanulmányok" is viccesek amiket említetek. Nagyon sok helyen érzek benne túlzásokat. Nem szabad mindent elhinni amit az ember olvas. Pláne nem az újságokban, cikkekben amit nem hozzáértő ír, hanem "rajongó" vagy "félkész" újságíró. Pl. legutóbb olvastam egy ilyet, hogy az x egér a világ leggyorsabb állata. Gyorsan utánanéztem, ahonnan szedték az információt azt állítja: "így testének méretéhez viszonyítva a világ leggyorsabb állatának számít". Megnézném az x kisegér hogyan fut le egy gepárdot. (Nyilván az utóbbi forrást is érdemes ellenőrizni, de ezek után csak nevetni tudtam a fenti cikken). A lényeg, hogy hihetetlenül sok ferdítés van és ez nagyon szerencsétlen, nem kell mindent elhinni.


ON: kérdező, nem létezik ilyen amilyet te keresel :( És ahogy észreveszem, neked nem társra van szükséged, hanem bejárónőre és gumibabára.

2013. nov. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ázsiaik akik írtak ide, nektek csak a származásotok ázsiai és itt éltek gondolom. Szoktatok "haza" látogatni?
2013. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
94%

Én rég voltam már kint de tartom a kapcsolatot kintiekkel, vannak ismerőseim, akik jelenleg is kint élnek.

Egyik lány sem házvezetőnő, egyikük kifejezetten utál főzni, szerintem nagy lepedőakrobaták sem lehetnek, nem hűséges típus is akad köztük.

Persze ez nem zárja ki, hogy léteznek az elvárásnak megfelelőek, de ugyanúgy vannak a magyarok között is szex-takarítás és főzésmániások.

Viszont ha kifejezetten ezekre a feladatokra keresel embert, akkor az bármelyik népcsoportból nehezen fog menni - akikkel itt találkozol. Talán tényleg valami harmadik világbéli, nőket elnyomó országból kellene feleséget "importálnod", az felnézne rád.

Ha egy itteni ázsiai - vagy akár pl. cserediák arab lánnyal közlöd, hogy úgy gondolod, hogy ő majd vakarja a lakást este meg lesi a kívánságod, nem hiszem, hogy nagy szerencséd lesz.

Dolgozhat mellette, vagy majd eltartod? Mert úgy még oké a dolog, de hogy munka mellett teljes mértékben kiszolgáljon, ahhoz nehéz lesz embert találnod. Japánban a férfi a pénzkereső, persze, hogy a "mintafeleség" addig otthon tevékenykedik.

Eltartott háztartásbeli lányt pedig találsz a magyarok között is.

2013. nov. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
72%

Én ismerek ázsiai lányokat. Mármint nem ittenieket, hanem a saját hazájukban.

Azt mondanám, hogy nem teljesen igaz, amit írsz, de van benne valami.

Tehát én úgy vettem észre(főleg japánokról vannak tapasztalataim), hogy azért kicsit "háziasszonyosabbak" a magyar nőknél.

Talán úgy tudnék fogalmazni, hogy az ázsiai nőknek nincs beteges kényszere az "önmegvalósításra". Persze, ők sem utasítják el, de azért nem ez a fő prioritásuk. Lehet, hogy valamit nagyon elnéztem, de úgy vettem észre, hogy náluk még mindig a család az első, és csak utána kezdenek "önmegvalósítani". Ehhez hozzá kell tenni, hogy az ázsiai országok többségét elkerülte a feminizmus.


Ha felszolgálót, cselédet keresel az ázsiai lányokban, akkor csalódni fogsz. Azonban, ha olyan nőt, amilyenek nálunk is voltak régebben, tehát IGAZI nőt, nem pedig egy női testbe költözött férfit, akkor szerintem az ázsiai lányoknál nincs jobb ezen a téren.

2013. nov. 28. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Enoid válasza:
A feletem iro utolso mondata ami a lènyeg ès szerintem a kèrdező is inkabb erre gondolt csak màr tovàbb fantàziàlt. :-) Èn ugy veszem èszre csak pènzorientàltsàg van, valos èrtèk megbecsülèse helyett. Most egy oldalt nèzek ahol leginkàbb filipinok vannak. Fene se tudja de ami itthon van az nagyon nem jó.....
2017. júl. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!