Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok nekem adni valamilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem adni valamilyen tanácsot? A barátnőmmel kapcsolatos.

Figyelt kérdés
Szóval, az van hogy régen érdekelte a szex, a petting, de ma már egyeltalán nem érdekli semmi ilyesmi, megkérdeztem, elvileg úgy érzi hogy ő nem akar semmi ilyesmit, de hát régen meg akkor miért akarta? Én ezt nem értem.. Állhat valaki más a háttérben?
2013. nov. 17. 15:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A nők bonyolultak.. Nincs kedvük a szexhez.. Mit gondolsz miért van az a kifogás hogy "Fáj a fejem, most ne.." Nem akarnak bszni... Nem kell egyből gyanakodni... De ha már ezt feltetted és ezt írtad oda hogy: "Állhat valaki más a háttérben?" Ez a bizalmatlanság jele.. Nem bízol meg benne úgyhogy ne azon gondolkozz hogy miért nem akar szexelni hanem azon hogy miért nem bízol meg benne...
2013. nov. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ne értsd félre, még nem is szexeltünk, fiatalok vagyunk még, ő még 15, csak annyira fura ez hogy mi lett vele,a bizalom azért van, mert még egy éve volt egy kis "ügye".
2013. nov. 17. 15:27
 3/14 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg, de ezt így még is honnan tudjuk?

Fogalmunk sincs milyen a kapcsolatotok, milyen vagy te, milyen ő.

Lehet szimplán nem érzi magát készen rá, korábban meg azért "vélekedett" máshogy, mert úgy érezte, muszáj neki szexelnie, ha barátja van, és ha nem teszik meg keveset ér, mint nő... De végső soron nem akarja, szeretné, ha nem piszkálnád ezzel.

De mi a tanácsom? Az, hogy tanulj meg kommunikálni a kapcsolatban! Ha ennyit nem tudsz, ne szexelni akarj!

2013. nov. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
*teszi meg
2013. nov. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
állhat
2013. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele szexelni, csak zavar miért változtathatott, kommunikálunk eleget, csak nem tudom elhinni, hogy a semmitől így megváltozott. én mindent megtettem érte, nem is zaklattam ezzel soha.
2013. nov. 17. 18:03
 7/14 A kérdező kommentje:
És nem azt mondtam hogy tudd mi a baj, tanácsot kértem, olvasni tanulj meg.
2013. nov. 17. 18:04
 8/14 anonim ***** válasza:

itt már semmit nem lehet kérdezni, mert az emberek belédállnak, ha eltér a véleményetek.

emberek!

segítsünk egymásnak.

ha tehetjük.

2013. nov. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De legalább tudná értelmezni a kérdést, adri, neked köszi.
2013. nov. 17. 19:05
 10/14 anonim ***** válasza:
hát nem bírom az ilyent
2013. nov. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!