Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Örülnétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Örülnétek, ha a barátnőtöktől ilyet kapnátok? Szerintetek nyálas lenne karácsonyra?

Figyelt kérdés

[link]


Szeretem a kreatív dolgokat, és ez nagyon tetszik. De nem tudom, hogy ez nem lenne-e nyálas részemről a barátomnak.


2013. nov. 17. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy nem ismerjük őt és nem tudjuk neki mennyire jönnek be ezek a dolgok.Nekem személy szerint nagyon tetszene,ha ilyet kapnék.
2013. nov. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Szerinted ezt a szörnyűséget hova merném kitenni?
2013. nov. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Nézd, a szerelmem 30 éves, és simán örülne egy ilyennek, a szobánkban aranyosan is mutatna :) Szoktam én is kreatív ajándékokat adni neki (bár ez a szív meghaladná a képességeimet), és látom az arcán, hogy jobban meghatja, mintha a boltban vettem volna valamit. De ő érzelmesebb típus, még a bevásárlólistát sem dobja ki, ha szívecskéket rajzolok rá, egész gyűjteményünk van már :D
2013. nov. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A másodiknak szerintem még nője sincsen :D A többieknek köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 17. 15:36
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

2. vagyok.

Bocs de ez az igazság nem azt mondom nem örülnék neki hiszen a nőtől kapom megértem de nézd a praktikus oldalát.Őszintén szerinted melyik férfitársam rak ki egy ilyet a szobájába.Egy kacat lesz a szekrény mélyén karácsony után.

2013. nov. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez megint olyan ajándék, aminek te lányként biztosan nagyon örülnél, de hogy egy férfi hogy reagálna rá, az kétesélyes. Ha elkészíted olyan méretbe csináld, amit egy fiúszobában is el lehet úgy helyezni, hogy az oda belépő ne egyből egy nagy rózsaszín szívet vegyen észre.
2013. nov. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem örülnék. Konkrétan semmire nem jó és ocsmány is. Baromira nem örülnék, hogy ez díszelegne a falamon, mert nyilván kitenném illemből... Ez maximum egy lányszoba kelléke.
2013. nov. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a fél pár cipő is ajándék lenne?
2013. dec. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Jaj de szörnyű, üdv 2021ből
2021. okt. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!