Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen csókolózni? Milyen érzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen csókolózni? Milyen érzés?

Figyelt kérdés
Annyira kíváncsi vagyok rá :) Ti elsőnek hány éves korotokba csókolóztatok?
2013. nov. 17. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. nov. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van az amikor kvrva jó és van amikor nem az igazi, de nem rossz.
2013. nov. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha olyan fiúval csinálom akit szeretek, azzal isteni.

Viszont ha olyannal, akit alig ismerek, vagy egyáltalán nem vonzódom, azzal rohadt szar.

2013. nov. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Jó. Én 16 évesen csókolóztam először. Ha nyálasan csinálja az illető és ledugja a nyelvét a nyelőcsövembe... na attól rosszul vagyok.
2013. nov. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

15 évesen csókolóztam először a barátnőmmel. :)

Jó volt,sosem felejtem el. :3

A szél lágyan a hajunkba túrt(fiúkéhoz képest hosszú hajam van),megöleltem,az ajkaink nagyon közel voltak egymáséhoz,lassan még közelebb kerültek,behunytuk a szemünk,és csók. ^^

Aztán 16 évesen csókolóztam a barátommal,az talán még jobb volt. Enyhén az ajkamra harapott,én pedig azt hittem elalélok. *__*

Igazából akkor az igazi,ha azzal a személlyel csókolózol,akibe szerelmes vagy. :)

2013. nov. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:)
2013. nov. 17. 20:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Ritka az a nő aki jól csókol vagy csak én találkozok olyanokkal akik bekapják a fél arcom.
2013. nov. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!