Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor vége lett a kapcsolatod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor vége lett a kapcsolatodnak, és elkezdődött az új, milyen érzés volt vele csókolózni? Hogy tudtad magadhoz közel engedni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 1éves kapcsolatom volt sok gond volt, ennek ellenére szerettem. A végén nehéz volt tőle megszabadulnom de sikerült...az érzés továbbra is megmaradt. Én szakitásunk elött picivel már ismerkedtem egy sráccal akihez eleve úgy álltam hozzá, hogy megkell szeretnem el kell felednem a másikat...nem szeretem a másikat. Ezeket beszéltem magamba folyamatosan. Észre vettem, hogy egyre jobban kedvelem és megszerettem. Ezek után már könnyü dolgom volt. A csók nagyon jól esett szívből jött. Azóta sem érdekel a másik. Remélem hasznos volt a válasz. Mivel kapcsolatban merült fel benned ez a kérdés? Szivesen beszélgetek veled erről. :) 19L
2011. jún. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ(: nem rég lett vége egy kapcsolatomnak,és nem merem közel engedni magamhoz a pasikat,mert tartok attól hogy megint csalódás ér):
2011. jún. 14. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen én is igy voltam és még máig is bennem van. Sokáig tartózkodtam az érzéseimtől, visszafogtam, direkt nem éltem bele magam, de úgy vagyok, hogy egyszer élünk,lesz ami lesz.

Szabadjára engedem az érzéseimet és megpróbálok bízni benne :) Tudom milyen rossz utána de ne izgulj idővel mindent elfelejtesz és már nem fog nyomot hagyni!

2011. jún. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy ne félj az újabb kapcsolatoktól mert azt a fiúk is megérzik. Sok sikert neked pár találásban :))) Az első csóknál meg gondolj arra, hogy végre van melletted valaki és milyen klassz!
2011. jún. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!