Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? 22/N vagyok budapesti és nem tudok dönteni, a négy férfi közül melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Sosem volt problémám a férfiak terén, nagyon dekoratív vagyok és kedves egyáltalán nem visszautasító. Talán ezért is van, hogy olyan sokan udvarolnak, viszont most szeretnék egy tartós hosszú kapcsolatot, azok akik a leginkább elrabolták a szívem:


A) Aladár (nem az igazi neve), kinézetre 2/10-es, de nagyon odavan értem. Folyamatosan körberajong és bókol, egyszerűen boldog vagyok, ha mellette lehetek. Szóval hiába kopasz, alacsony és pocakos nagyon szeretetre méltó. 30 éves.

B) Béla (nem az igazi neve), kinézetre 10/10-es, tipikus szépfiú, nem tudom, hogy hűséges lenne-e. Ahány kocka van a hasán kb. annyiszor 10 nővel lehetett már. Korosztályban is hozzám illik, viszont egyáltalán nem foglalkozik velem, csak abban az órában mikor udvarol.

C) Csaba (nem az igazi neve), kinézetre 10/10-es, 27 éves, sokat foglalkozik velem és imádom. Ő lenne a tökéletes, ha nem lenne felesége és két gyereke. De azt állítja, hogy a házasságuk már kihűlt és csak velem szeretne lenni.

D) Dénes, 45 éves, átlagos kinézetű, nem értem, hogy mit szeret bennem a külsőmön kívül, de a külsőmet nagyon szereti. Külföldön él és milliomos, de találkozott velem ezért két hónapja itt tartózkodik. Szeretne külföldre vinni és családot alapítani.


2013. nov. 17. 20:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Az A-t

ő legalább értelmes és megbecsül.

2013. nov. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
first world promlems
2013. nov. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
te szegény, csak ennyi közül válszthatsz:(
2013. nov. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
A
2013. nov. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
problems*** hazavágtam a saját kommentem, megyek felkötöm magam.
2013. nov. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
A
2013. nov. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Neked kell tudnod mit akarsz az élettől!


C és B biztosan átverés.

2013. nov. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
szerintem mindegyik rossz. olyan hátrányaik vannak.. plusz egyikbe sem vagy szerelmes! maradj még szingli szerintem
2013. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Szerintem a te esetedben Aladárral járnál jól. Kivéve, ha "megszelidíted" Bélát :P

Csabánál: nem illik tönkretenni egy családot! Gondolj a gyerekeire!

Dénesnél: persze, "szeret"

2013. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Nekem egyik se, de esetleg az A
2013. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!