Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Igaz az, hogy a budapesti...

Igaz az, hogy a budapesti nagy uszodák férfi zuhanyzójában mik mennek?

Figyelt kérdés

Neten olvastam és elég mellbevágó, hogy milyen meleg ismerkedések mennek.

Sőt vannak akik ott esnek egymásnak, fülkékben meg amúgy is ha nem látják őket.


Hogy a nagy bp-i uszodákba, fürdőkbe sok meleg jár direkt ismerkedni vagy csak alkalmi partnert találni?


Konditerem is ilyen?


Vagy az egész csak durván el van túlozva?



2013. máj. 25. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Persze, ilyen kondi is, mi a 45°-os padon szoktuk csinálni, de ha foglalt akkor átmegyünk a vádligéphez.
2013. máj. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

hát uszodában strandon láttam már érdekes dolgokat

ugye a meztelen test látványa feltüzeli a hormonokat

2013. máj. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudom, hogy nem 1 meleg srác van pl a felnött úszóválogatottban, úgyhogy szerintem elképzelhetö, de ne hidd azt, hogy ez mindennapos... :)
2013. máj. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 poiu ***** válasza:
100%
Én a BVSC-be járok, ott ilyen nincs, igaz, csak hideg vizű medencék vannak.
2013. máj. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem az uszodákra jellemző, ahova sportolni járnak emberek. Persze láttam már olyat, hogy valakinek merevedése volt a zuhanyzóban, velem is előfordult már, de nem a velem szemben álló papára :) Ez attól lehet, hogy a hideg vízben elég kicsi lesz, utána a meleg víz alatt pedig tágulnak az erek. Én ilyenkor elfordultam, aztán elmúlt. Az ilyen "ismerkedős" helyek inkább a fürdők, ahol pucéran vannak a gőzben, pl. Rudas. Sokat meséltek róla, még külföldi ismerősök is.

30/f

2013. máj. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!