Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azért akar szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azért akar szakítani velem mert a fogamzásgátló miatt nincs kedvem a szexhez annyira. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Holott már kaptam receptet egy másikra de még van két levélnyi az előzőből és nem akarom kidobni, ezért azt már beszedem. Képtelen ennyit várni? Általában hétvégén találkozunk és keveselli a napi 1 szexet.. 18L
2013. nov. 18. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Az heti kettő ugyebár, ami nem sok...
2013. nov. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Te smucigolsz, ő meg így feltehetőleg csak "azért" van veled. Döntsd el, hogy kell-e egy ilyen pasi. Ha kell, akkor dobd ki a két levélnyi fogamzásgátlót és kezdd el az újat. Ha nem kell, akkor a pasit dobd ki. Ilyen egyszerű. Gondolom azért szeded, mert jobban fekszik neki gumi nélkül a szex.
2013. nov. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
3. de ennyit találkozunk, viszont a másodikhoz nem igazán szokott hangulatom lenni.
2013. nov. 18. 20:19
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Na akkor egyértelmű miért is volt veled.. én hagynám menni ha ezért kiakad.. -.- :)
2013. nov. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pasid gyökér. Azt dobd ki, ne a maradék két levelet.
2013. nov. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Hagyd ott, ha ennyire alapvető neki a szex.
2013. nov. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a fogamzásgátlót és csináljátok gumival.
2013. nov. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ott a pasid és hagyd abba a tabit. Én amint letettem egyből visszatért rég nem "látott" libidóm. Nincs pasim, de nem érdekel, örülök, hogy újra találkoztunk :D
2013. nov. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!