Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha a pasim vékonyabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha a pasim vékonyabb, kisebb, mint én?

Figyelt kérdés

Ő 17 én 19 .

Nekem nagy fenekem van ,de nem vagyok dagi csak a fenekemre meg a mellemre rakódik leginkább a zsír.Én már olyan vagyok mint egy nő ,p meg még szerintem úgy néz ki,mint egy fiú(értitek,nem férfi).


2013. nov. 18. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Ja, elég gázul mutathattok. Nem sértésként, de tényleg. Láttam már ilyen párokat és mind nevetségesen néztek ki együtt.
2013. nov. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ÉN is úgy nézek ki mint egy fiúcska, akkor mondjátok már meg nekem ,rám miért nem tapadnak úgy a lányok? MIndig csak skára szedek fel valakit, de még nagyobb nőm nem volt. :D
2013. nov. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor gáz, ha ti ezt annak látjátok. Más esetben nem, nem kell foglalkozni senki véleményével.
2013. nov. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kicsit fura, de ha titeket nem zavar. Néha elnézek párokat: a fiú alacsonyabb mint a lány, feltűnő testsúlykülönbség, lány min. 2 fejjel kisebb mint a csávó.. és boldogak :) olyan aranyos ez a dolog, hogy nem érdeklik őket az ilyenek :)

szóval szerintem nem ciki, de ha úgy érzitek, akkor ne erőltessétek.

2013. nov. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet. Én is vékonyabbnak tűnök mellette, pedig ~5kilóval nehezebb vok nála (gondolom a zsír vs. csont+izom). A barátnőm pedig hasonlóan telt mint te (ti. homokóra alakú), de nekem pont ez benne a szimpi, mert nem zsánerem a girhes.
2013. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem lényegtelen kérdés.

A párom is kisebb: alacsonyabb is, vékonyabb is. Kb. 10 kiló a különbség köztünk, de ráadásul rajta egy deka zsír nincs, csak izom, úgyhogy többnek tűnik. Szóval ha logikusan végiggondolom, tuti tök gázul nézünk ki.


Csak éppen teszünk rá!! Egyszerűen boldogok vagyunk, és külső szemlélők szerint annyira ez süt kifelé, hogy igazából az ilyen "apró furcsaságok" fel se tűnnek :)

2013. nov. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A nővéremnek a pasija is kisebb és vékonyabb nála,de ez nem akadályozta meg,hogy ne merjenek kimenni az utcára.Elég bunkó tőled szerintem,hogy ilyeneken töröd a fejed.Ha szereted akkor nem törődsz a külsejével és elfogadod úgy ahogy van.Kit érdekel,hogy egy pár,hogy néz ki együtt?
2013. nov. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Mcgalagony17 ***** válasza:
Én nem szoktam és nem szeretem emberek külsejét kritizálni, de az szúrja a szemem, ha a pár tagjai lényegesen más kinézetűek. Mondjuk ez nálam személyes tapasztalatból ered,mert az első barátom lényegesen soványabb volt nálam, és közölte hogy nehéz vagyok... Azóta csak mackós pasikat választok. De hát ha mást nem zavar ez a különbözőség,végülis engem se!:D
2014. jan. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi is így vagyunk a párommal, igaz kicsit más szemszögből. Én egy 155 cm 22 éves "cuki kinézetű" vagyok, (aki nem ismer néz kb. 14-16 évesnek), ő 32 éves 180 cm magas az a tipikus izmos tetovált "rosszfiú" kinézet ennek ellenére csupaszív imádnivaló. Magunkról gondolva furán nézhetünk ki mi is, de ennek ellenére imádjuk egymást.
2018. márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!