Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti hogy-hogy jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogy-hogy jobban szeretitek a kisebb mellű, vékonyabb lányokat, mint a normál alkatú, normál vagy nagyobb mellű lányokat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 20:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
a normált szeretem. se gebe ne legyen, se Debella Roas ne legyen.
2011. jún. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

1. nem mindenki szereti jobban

2. azért mert szebb

2011. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
első
2011. jún. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Jó de szerintem normál alkattal lehet jó alakja egy csajnak, ha sportol akkor meg pláne, de szerintetek miért szebb?
2011. jún. 2. 20:33
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

Mert aránytalan a túl nagy mell...egy sportos vagy karcsú lánynak 2 nagy kanna az előnytelen és inkább taszító hatást nyújt mint vonzót!


Tévhit tévhit tévhit tévhit és már megint csak tévhit!!!!!


Az, hogy a nők azt hiszik azaz h még mindig a 20 évvel ezelőtti gondolkodásmódban élnek, miszerint minél nagyobb a csöcsöm annál jobb, és a pasik a nagy dudákat szeretik!!!! --------> ez már lejárt lemez!


Legyenek formás kisebb mellei a lánynak a testalkatához való! Egy nagy dagadt nőnek persze nem árt ha nem lapos mert azt hinnék férfi....


26/f

2011. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nagyobb mell is lehet szép, kisebb mell is lehet csúnyább. Bár a kisebb mellnek előnye hogy szülés után nem lóg, nem lesz annyira nagy,
2011. jún. 2. 20:48
 7/17 A kérdező kommentje:
meg mégis sok nő szilikont csináltat (Szandika, Pamela Anderson...stb)
2011. jún. 2. 20:48
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

20:42-es vok:


Nem mondtam azt h a nagy mell csúnya.


Van akinek biztosan jól áll, de azért vannak határok.


Nekem nem jönnek be az óriási dudák, inkább egy kisebb formás, mint Jessica Alba....


embere válogatja.

2011. jún. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
hát mondjuk egy alacsony vékony nőnek nem áll jól a nagy cici, de mondjuk egy magasabb, nem annyira vékony lánynak igen szerintem. Az átlagost arra értem hogy nem duci, nem vékony.
2011. jún. 2. 20:54
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ott van Anikó a "nagy ő" valljuk be kész röhej de mindegy...


Szóval ő 2m magas, nagy gyári dudákkal, ami előtte járnak 1 lépéssel....ő szerinted jól néz ki azokkal a gyári szabályos köríves kosárlabdákkal?


Szerintem nem.....szóval vannak határok.


Persze ha valakinek természetesen nagy a melle az nem tehet róla!!!! És nílván ő is tetszik valakinek,


ezért mondom h ízlések és pofonok, nekem kicsit kisebb formás mellek tetszenek. (persze ha lehet ne 2 szúnyogcsípés legyen de ezt csak úgy mondom)

2011. jún. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!