Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalanság! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalanság! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Majdnem 3 éve vagyunk már együtt,de ilyen még egyszer sem fordult elő..Hétvégén a barátom elment táborba,én mivel nem mehettem vele,ezért itthol maradtam.Nem is volt evvel semmi gond,engem nem is zavart a dolog.Megszokott dolog nálunk,hogy hivjuk egymást,ő viszont nem igazán hivott..Első nap mikor hivott,akkor is gyorsan zajlott a beszélgetés,mivel ''dolga van''.Második nap csak 1-szer hivott,az is hogy nem tud beszélni,utána egész nap semmi.Harmad nap már jött haza,de csak délután,addig probált ő hivni,de nem vettem fell neki,mert haragudtam az előző nap miatt.Én abban az időben hogy ő nem hivott,mindenféle elméleteket gyártottam,hogy biztos megcsal,stb.Féltékeny voltam és féltem.Amikor megérkezett,nem úgy vártam ahogy kellet volna,hanem veszekedéssel.Ez tudom hiba volt és ő neki ez rosszul is esett.Hozzá vágtam minden félét,hogy biztos megcsalt.Ő mondta is hogy csak engem szeret és hogy nem csalna meg soha.A nagy veszekedés után ki is békültünk.A baj csak utána jött.Következő nap,leültünk megbeszélni a dolgokat,elmagyarázta hogy azért nem hivott mert nem volt térerő,meg lemerült a telőja és hogy egész nap voltak ilyen tábor programok nekik.Viszont el mondta azt is,hogy nem csak a hétvégi veszekedés miatt,de valami mostanság megváltozott benne,maskepp érezz irántam.Vissza akarózik a régi énje,a bulizás,csajozás,mert hogy olyan jó volt látni hogy a szinglik hogy buliztak boldogan.Azt mondta talán amiatt lehet hogy túl korán kötöttük össze az életünket komolyabban,mármint összeköltöztünk(már második éve lakunk együtt).Azt is mondta hogy most nem tudja mi lesz velünk,hogy mit akar,hogy nagyon nagyon szeret engem,de szeretne még sok mindent csinálni az életben,szeretne még ''élni''.Sose mondott még eddig ilyet.Mindig azt mondta hogy a jövőjét velem képzeli,csak engem akar,senki mást.A tudat hogy szakitani akar,anyira megilyesztett,hogy persze sirás lett.Utána azt mondta hogy félt,hogy nemhogy szakitás után hülyeséget tennék a bánat miatt,meg hogy amenyire szeret,megoldjuk valahogy a dolgot.Amikor rákérdeztem hogy akkor mi lesz,azt mondta hogy nem akar szakitani.És ma is ezt mondta még.De én nagyon félek,hogy az az érzése nem fog elmúlni és csak szakitás lesz.Én nagyon szeretem őt,és ő is engem,de félek hogy nemhogy csak azért marad velem mert félt,és hogy csak most mondja hogy nem fog szakitani.Azt szeretném ha azért maradnánk együtt mert igazán szeretjük egymást.Kérlek,tanácsoljatok valamit,mert én most nagyon tanácstalan vagyok és félek hogy vége lesz!
2013. nov. 19. 12:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lehet itt az ideje együtt eljárnotok bulizni. esetleg lehet megelédegne ha egyszer kétszer otthon leinnátok magatokat, aztán félrészegen tukhatnátok mint a nyulak. szóval azt javasolnám, hogy péntekre vegyél egy üveg johny walker whiskey-t, lehetőleg szép nagy üveggel, valamit hűts be előre jégkockát, nem árt mellé némi kóla vagy valami kísérő, és lepd meg a pasid azzal, hogy rúgjatok be közösen a péntek meg a buli örömére otthon kettesben :)
2013. nov. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1. dolog és ezt jól jegyezd meg!! 3 napot igenis bírj ki így és ne hisztizz vele.

2 ha az első megtörténne amikor hazaér ink maradj csöndbe és bújj hozzá

3. ez amit leírtál tökéletes példa a túlnyomulásra és a kiállhatatlan hisztire én nyomban ott hagytalak volna pedig igen romantikus szerelmes típus vagyok

2013. nov. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nos eljött az a pillanat, amikor dönteni kell két életforma között. El kell döntenie, hogy te kitöltöd e annyria az életét, hogy elkötelezze magát, és a régi életét emiatt feladja, vagy inkább nem.

Ezt a döntést minden férfi meghozza, még akkor is ha annyira természetes a számára, hogy a párja mellett dönt, hogy észre sem veszi. Mert a férfi férfiból van, és az is marad, (tudná hajtani a lányokat élete végéig) ha nincsen senki aki miatt ezt az életét vigan, és dalolva feladja. Ez neki gondot okoz, nem csettintésre hozza meg ezt a döntését, ahogy sokan. Nem sokat tehetsz, de komolyan. Ezt magában kell lerendeznie. Amit tehetsz az annyi, hogy mellette vagy, nem akarod kierőszakolni a döntést (mert akkor kontra produktiv lesz), hanem megvárod amig elsimul benne ez a hullám. Sok jóval nem tudlak kecsegtetni,

ha ez ilyen komolyan felmerült benne, akkor elég esélyes, hogy menne tovább, és tombolna még. Légy mellette, ne sürgesd, de készülj a legrosszabbra. (sajnálom :/)

2013. nov. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3-as én nem értek egyet. férfi vagyok, de ha volt csajom, mindig jött ő is bulizni velem és együtt készültünk el. attól hogy összeköltöznek, nem kell ezt hanyagolni, el lehet járni attól még néhanapján kikormolni. persze ha a pasi más nőkkel akar ismerkedni, és nem azért akar bulizni, mert el akarja magát engedni, vagy inni akar, akkor gáz van. de jó esetben csak ráérzett a régi berúgások ízére.
2013. nov. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4. A kérdező világosan leirta, hogy nem mehetett vele, a dolgo nem arról szól, hogy együtt járnak e bulizni, vagy sem. Most több nap tábor volt, amire a kérdező nem mehetett, és eközben megcsapta a "szabadság szele" a srácot. El kell döntenie, hogy a kérdező, vagy ez a fajta szabadság kell e neki jobban.
2013. nov. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
de lehet nem a nő nélküli szabadság kell neki, hanem az ivás/bulizás szabadsága. azt meg lehet nővel is.
2013. nov. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Viszont el mondta azt is,hogy nem csak a hétvégi veszekedés miatt,de valami mostanság megváltozott benne,maskepp érezz irántam Vissza akarózik a régi énje,a bulizás,csajozás,mert hogy olyan jó volt látni hogy a szinglik hogy buliztak boldogan"

A srác csajozni is akar.

2013. nov. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
akkor viszont menjen az anyjába :)
2013. nov. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azt mondja hogy bár rátör ez a szabadság vágy,jó hazatérni valakihez akit szeret,aki mellete van.És őszintén,szerintem másnak is van néha ilyen érzés,még nekem is szokott lenni,de elmúlik mivel tudom hogy ő van nekem és szeretem és vele akarok lenni.Az esetleg nem lehetséges hogy ez csak most tört igy elő a tábor miatt és hogy múllandó érzés?
2013. nov. 19. 12:36
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja és bocs,azt elfelejtettem irni hogy pont ő mondta hogy szeretné ha ezentúl legalább minden hétvégén egyszer elmennénk bulizni,bár eddig pont az volt hogy én akartam mindig menni valamerre ő meg mindig bent akart ülni és végül maradtunk otthol.
2013. nov. 19. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!