Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki tudná megmagyarázni, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tudná megmagyarázni, miért érzek így? Szerintetek normális? Titeket zavarna?

Figyelt kérdés

Nagyon tud zavarni, ha pl nagyon berúg. Ilyenkor mondjuk a haverjaival van és velem nem találkozik, nem látom ilyen állapotban, viszont tudat alatt zavar,és elképzelem stb.

Vagy elkezdett elektromos cigizni.

Nemrég láttam is, meg mostanában a haverjaival csinálja.

Az is nagyon zavar, mindig kedvetlen leszek tőle, szótlan.

Tiltani nem akarom semmitől,hisz nem vagyok házisárkány,de mégsem értem, miért esik ez nekem rosszul és mit tegyek ellene.

Általában ezeket meséli nekem, hogy az este mennyit cigiztek, megtelt a kocsi, minden füst volt stb stb mennyit szívott.

Lehet azért taszít a dolog, mert én nem úgy ismertem meg őt?

Titeket ez nem zavarna?

Mit javasoltok, mit csináljak,hogy ne essen rosszul ez nekem?

Mondjam meg,hogy ne mondogassa ezeket nekem, mert úgysem lesz menőbb tőle? Szerintetek?:(


2013. nov. 19. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
a pasid egy taknyos kölyök. keress olyat, aki veled foglalkozik és kinőtt már ezekből! komolyan, az ilyen ember magával van elfoglalva, önző és ez esik neked rosszul. soha nem fogsz tőle annyi szeretetet és törődést kapni, amennyitől boldog lennél.
2013. nov. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

akkor ez mást is zavarna? Nem csak én vagyok túl érzékeny?

Mert pl más pároknál ahol az egyik fél cigizik rendszeresen, a másik felet nem zavarja. Engem meg már ez is rosszul érint, nem értem :/

2013. nov. 19. 14:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Mintha csak az exemről irtál volna. Első megmondta a frankót. Egy komolytalan suhanc még, érzelmi analfabéta. Bennem ugyanezek az érzések kavarogtak. Ezt nem is lehet máshogy lereagalni mert nem vagytok egy szinten ami itt mutatkozik meg. Részemről teljesen kiábrándultam belőle, boldogtalan voltam mert nem kaptam meg azt az érzelmi töltetet amit kívántam volna egy kapcsolattol és véget vetettem neki. Nem bántam meg később kiderült róla hogy nem én voltam az egyetlen az életében.
2013. nov. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!