Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha egy lány csókol meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy lány csókol meg egy fiút?

Figyelt kérdés
Kb 3 éve megismertem egy srácot akibe azonnal beleszerettem. A 3év alatt szinte mindig mellettem volt, segített ha kellett vlami és mindent meg tudtunk egymással beszélni. A mi kapcsolatunk nagyon furcsa.. valahol a szerelem és a barátság között. Mindig mondta hogy mennyire szeret. Az utóbbi időben viszont egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Egyre gyakoribbak az éjjelbe nyúló beszélgetések, a puszik, a szeretlek-ek. Mindig ott van velem puszilgatja a nyakamat, a fülembe súg és simogat. Mindig odajon átkarolja a derekam, a szemembe néz és már azt gondolom hogy most ebből csók lesz és a vége mindig csak egy homlok vagy egy hosszas nyakpuszi. Nekem ez kicsit sok. meg vagyok zavarodva. Ő nem az a szendeszűz ezért nem értem a helyzetet. Nem olyan ember akiből kinézed hogy nem mer megcsókolni. Kosltnak utána a lányok ő mégsem az a ratyifeelingű tökély. Férfias. Nem pedig felnyírthajú, csőgatyás, fullcap-es lazagyerek. Inkább azaz igazi bűvölő. A kérdésem viszont még az eredeti. gáz az ha egy lány csókol meg elösször egy fiút? én mindig azt vártam el hogyha szeret, hát ő a férfi, hozza tudomásomra! De ha ez mégsem szerelem félek hogy tönkre teszek vele MINDENT! ő a legjobb barátom egyben. akihez bármikor mehetek és az ölébe ülhetek és ő megölel és nem enged el. egyszerűen imádom tetőtöl talpig.... valaki esetleg segítene?
2013. nov. 19. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sírba visznek az ilyen kérdések és az ilyen kérdezők.
2013. nov. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ASOT ***** válasza:

1-es válaszolónak pipa.


Kérdésre pedig Nem!

2013. nov. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Halál gáz, nyílt láng használata életveszélyes ilyen helyzetben.

Növesszünk már agyat emberek.....

2013. nov. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jó oké értem én hogy "GÁZ" a gáz de használjunk más szót. Nagyon béna? Estelen? hard? kegyetlenül ergya? :) így valamelyikkel megfelel? azért kérdezem itt mert itt pártatlanok vannak. senki nem tud rendes választ adni nekem.
2013. nov. 19. 16:59
 5/8 ASOT ***** válasza:

isteneeeem segíííts!!! Te most tényleg nem fogod fel? Ne csináld már!

Nem!!! nem béna nem gáz nem esetlen....

2013. nov. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mért lenne gáz?

Lányok, ma már dolgoztok, szavazni jártok, van aki otthon hordja azt a bizonyos nadrágot az úra helyett emellett nemi egyenlőség van, mi kell még hogy végre rájőjjetek arra hogy ha valamit tenni kell érte????

Menj oda, csókold meg. Ez csak a férfiak kiváltslga, vagy mi? 18/F

2013. nov. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, ha valamit akartok akkor t3enni kell érte.
2013. nov. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké megértettem. közbe mar rajöttem hogy nem én vagyok ebben a témában itt az egyetlen gyökér :DD köszi srácok!
2013. nov. 19. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!