Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány jobbra csókol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány jobbra csókol, akkor annak van valami jelentősége?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
jobboldali
2011. jún. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja. Lehet hogy balkezes. Vagy balkezes volt kiskorában csak kinőtte, kinevelték belőle, ilyesmi. Semmi jelentősége. Spontán így jön neki. Nem úgy van hogy akit "jobbra csókolunk" azt kevésbé vagy jobban szeretjük mint akit balra. Én azt sem tudom melyik oldalra fordítom a fejem. Néha minden irányba:D
2011. jún. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Le akar pippantani
2011. jún. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én csak jobbra tudom hajtani a fejem, ha akarnám, sem tudnám bal oldalra hajtani.:D
2013. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!