Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom keveselli a hétvégi 3 szexet, mert nekem fogamzásgátló miatt nincs kedvem annyira, akkor nekem kötelességem leszopni?

Figyelt kérdés
Mennyi az amit elvárhat? Ami még normális. Két hónap múlva tudok csak új fogamzásgátlót szedni. Sokat veszekszünk emiatt, mert régen amig nem szedtem nagyon sokat csináltuk. Fél éve ezen veszekszik velem. Azt mondja ideges lesz tőle ha ilyen kevés. Nem szeretnék emiatt szakítani mert nagyon szeretem. De ha cserébe én meg több figyelmet kérek azt meg se hallja. Hogy oldhatnám ezt meg?
2013. nov. 19. 19:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
Igen
2013. nov. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%
Naná, hogy kötelességed. Az a minimum.
2013. nov. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Kielégítheted szájjal, vagy kézzel is. Úgy valahogy csak kibírja addig, amíg újat fogsz szedni.

De ha ennyire nem megértő veled, én várnék kicsit, és ha ez akkor sem változik, ha ki van elégítve, akkor elgondolkoznék rajta, hogy dobó.

2013. nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Az ágyban senkinek nincs semmilyen kötelessége! A szex a kölcsönös örömszerzésről szól, normális esetben.


Viszont egy kérdés: igen, tudom, kiváltottad, és nem olcsó... de mégis... ha az adott gyógyszertől csökken a libidód, akkor miért nem váltasz?

2013. nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
*dobom
2013. nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Inkább örülne neki, hogy csináljátok egyáltalán. Semmit sem kell megtenned, amit nem szeretnél vagy nem esik jól. Ha a barátod nem csak a farkára gondolna őszintén meg tudnátok beszélni a problémákat és közösen megoldás találni rájuk.
2013. nov. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Cseréld le a kanos majmot egy kevésbé kanosra.
2013. nov. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ha azt akarod,hogy melleted maradjon,illetve ne csaljon meg tegyél meg érte mindent.

Pl .nekem is megvolt a legutóbb amikor a pasimmal voltunk,de leszoptam őt mert bármit megtennék azèrt ,hogy ő jól érezze magát velem és jö legyen neki.

Megérte mert utána nagyon hálás volt érte

2013. nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Váltok de csak két hónap múlva tudom elkezdeni egyéb okok miatt.

Kb mennyi az elvárható mennyiség?

2013. nov. 19. 19:47
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Értsd már meg, nincs olyan, hogy elvárható mennyiség!


Van, aki heti eggyel beéri, van akinek minimum napi 2 kell...


Akkor van gond, ha a két fél részéről nem egyezik...


Itt hiába írja a többség pl, hogy heti 3-4, ha a barátod napi kettőt igényel. És fordítva is igaz!


Tudom, le lettem pontozva az előbb, gondolom, ez is le lesz... de olyan nincs, hogy egyéb okok miatt csak két hónap múlva tudsz váltani! Ha ez van, akkor simán hagyd abba, és használjatok addig gumit!


De ne szedj olyan gyógyszert, aminek negatív hatását érzed! Ez nem csupán a libidó csökkenéséről szól! Azért csökkent, mert negatívan bekavart a hormonháztartásodba! És ilyenkor abba kell hagyni, vagy másikra váltani!


Kényszerből meg ne add oda magad!Akkor se, ha az a mennyiség "elvárható"!


Mi a fene van manapság a lányokkal? Nem megalázó ez, már úgy őszintén??

2013. nov. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!