Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Golden_girl kérdése:

Mit tegyek, hogy a barátom figyeljen rám, küzdjön értem és megváltozzon ilyen téren?

Figyelt kérdés

A barátommal történetünk úgy kezdődött, hogy közös ismerős összehozott minket. Eleinte nem akartam vele járni, de addig küzdött értem, míg végül egymásra találtunk. Már lassan 1 éve vagyunk együtt, de a küzdés az eltűnt. Emellett még nem is bókol nekem. Azt mondta, hogy érezteti velem, mert nem olyan érzelgős típus...azt néha érzem is és jól esik. De az, hogy lehet, hogy akit meglát a tv-ben csajt, arra azt mondja, hogy szexi, csinos és jó teste van?? Azokra mondja nekem meg nem?

Próbálom azt is éreztetni vele, hogy elveszíthet, pl. mikor nem keresem...


2013. nov. 19. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Hamar lecsengtél nála, ahogy elnézem az írásodat: nem véletlenűl.
2013. nov. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

kicsit kifejthetnéd hogy jobbán átlássuk. migis mi az hogy nem akartál vele járni de végül addig küzdött érted...gondolom megkérte a haverját mutassa be neked.neked nem volt oké a dolog de már kifáradtál attól hogy folyamatosan elzavard ezért kényelmesebb volt összejönni vele?

azon nem csodálkozom hogy nem töri magát mert az a fajta lány vagy hogy szakítani is csak az ő beleegyezésével fogsz azt sejtem... a sérelmeket meg majd a későbbi próbálkozón fogod leverni

2013. nov. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azért nem akartam vele összejönni, mert zavart a korkülönbség. Ettől függetlenül találkoztunk, sűrűbben beszélgettünk és innentől kezdve nem érdekelt a korkülönbség.

A szakítás meg azért túlzás....azért ennyire nem vészes a helyzet! Mert látom rajta, hogy szeret. Csak nem értem ezt a dolgot (más lányokra mondja h csinos, nekem nem), nem bókol, nem mondja el mit érez irántam...ezen akarnék változtatni!

2013. nov. 19. 22:21
 4/9 anonim ***** válasza:

az tiszta hogy nem követelsz sokat-szerintem ameddig nem csal meg vagy nem bánt addig vele leszel mert az a szokás hogy mindenki legyen valakivel..

nekem az írtó magas hogy hogyan lehet valakit rábeszélni hogy "figyu szerintem járjunk mégis"

2013. nov. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem kellett rábeszélni, hogy járjunk! Egyszerűen tetszett, hogy küzd értem és észre vettem, hogy én is érzek iránta valamit. Csak egy kis idő és sok beszélgetés kellett ahhoz, hogy erre rájöjjek.

De a kérdésemre még mindig nem kaptam választ!!! :D

2013. nov. 19. 22:32
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
hát akkor leírom a valóságot és elviszem a balhét:örök igazság hogy nem lehet megváltoztatni a férfiakat.nem változnak meg max tüneti kezelésként nyomnak egy intenzív kampányidőszakot amivel a lány megelégszik és idővel minden visszaáll a rossz állapotúra.voltaképpen mi (azaz többiek)nem értjük hogy miért jön valaki össze olyasvalakivel aki megváltoztatandó. én úgy gondolom hogy a mostani az igazi énje és amikor elkápráztatott a küzdésével(amit meg én nem tudok még hogy mit kell ezalatt érteni) az volt a kampány
2013. nov. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, én is azt tapasztalom, hogy ez csupán kampány:) Legalábbis akikkel eddig dolgom volt mind ezt támasztották alá. Volt aki beetetési időszaknak hívta:D A lényegen nem változtat. Lehet lerib.ancozni, de én hosszú távon úgy oldom meg, hogy szívesen fogadom más férfiak bókjait, udvarlását. Nem dőlök be nekik, mert tudom, hogy az is ugyanúgy kampány és ugyanúgy nem kapnám meg tőlük se később:) Minden mást amit kaphatok azt meg a páromtól fogadom, illetve viszonzom. Ez legyen a legnagyobb probléma:)
2013. nov. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ötletek vannnak erre? Hogyan és mi módon lehetne változtatni ezen? Mert szakítani még azért nem akarok, mert tudom, hogy szeret.
2013. nov. 20. 07:59
 9/9 tunderoza ***** válasza:

Dobd ki!Ezt imadjak a ferfiak.Ha szeret visszajon.

vagy tedd feltekennye:tegy ugy mintha titkos hodolod lenne aki hivogat telefonon,vihogj titokzatosan a baratnoiddel,stb.En egyszer meg egy szal rozsat is tettem magamnak a kocsim szelvedojere:)Ez bevaltXD

2013. dec. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!