Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a párom megváltozzon?

Figyelt kérdés

Lassan két és fél éve vagyunk együtt a párommal.

Sajnos ő az a típus,aki túlságosan büszke. Ha esetleg megbánt, akkor is ő hagy ott és kibírja,hogy napokig nem keres. Nem tudja beismerni,hogyha esetleg nekem van igazam és az utóbbi időben,ha átjön hozzám,legelső dolga az,hogy leül gépezni és elkezd játszani. Ugyanis amióta elkezdődött a suli,nekem nagyon sokat kell tanulnom és,ha hétköznap átjön hozzám,nem mindig tudok rá figyelni és addig ő ezzel tölti el az idejét. Eddig ez nem is zavart,mert jó érzés volt,hogy itt volt és ha végeztem a tanulással végre odabújhattam hozzá. De a napokban egyre inkább eltolt magától és csak a játék maradt. Tegnap, miután 3 órát játszott és megemlítettem neki,hogy azért már elég lesz,felháborodott és itt hagyott a fenébe. Azóta sem keresett,bocsánatot sem kért tőlem. Amikor megismerkedtünk,akkor teljesen az ellentettje volt ennek. Odáig volt értem, és,ha arról volt szó, betudta ismerni,ha hibázott. Nagyon szeretem őt,de nem várhatja el tőlem,hogy mindig mindent elfogok neki tűrni és én fogom keresni, úgy gondolom,hogy a kapcsolat két személyből áll.

Igazából egyre inkább azt érzem,hogy ő már beleunt ebbe a kapcsolatba... Szerintetek van még esély arra,hogy ő valaha is megváltozzon? Vagy mi lenne a megoldás? Teljesen el vagyok keseredve,hogy ennyire nem jelentek neki semmit.. :(


2013. szept. 20. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Jaj drágám... Tudod, a párunkat sose akarjuk megváltoztatni. Esetleg megpróbálhatod 1x, 2x, 3x, 4x megbeszélni vele a dolgot. Ha megy, akkor ugye oké. Ha nem, mert nem lehet beszélni vele, nem érdekli,hogy mit gondolsz, egyszóval magasról tojik rád, akkor rúgd ki...

Nem, ha nem érdekli, hogy neked valami nem tetszik, akkor nincs megoldás.

2013. szept. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pain for Pleasure ***** válasza:
Próbáljátok megbeszélni, ha nem megy, akkor búcsúzzatok el egymástól. Így nincs értelme a kapcsolatnak.
2013. szept. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hisztis kis p.öcs.
2013. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül akarom én megváltoztatni őt,mert úgy szeretem ahogy van. Csak szerintem,ha együtt járunk,akkor nem nagy kérés,hogy ne 3 órát,hanem mondjuk csak 1-et játszon. Nem vagyok semmi rossznak az elrontója,ha őt az kikapcsolja,játszon nyugodtan. Ez addig rendben is lenne,ameddig én lennék az első, de így,hogy most már minden után én kerülök,kicsit aggaszt. Azóta sem keresett,én pedig próbálok erős maradni és várok. Szakítani nem szeretnék még,mert nagyon szeretem,de most nagyon úgy érzem,hogy ez csak egyoldalú... és borzasztóan fáj. Bocsi,nem akarok hisztizni,csak teljesen tanácstalan vagyok
2013. szept. 20. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ez az, hogy egyoldalú, és a szakításhoz ennyi elég. Nem csak akkor kell szakítani, ha nem fáj.
2013. szept. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!