Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan lánnyal, aki az exével nagyon jó barátságban van?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy bele merjek-e vágni a kapcsolatba. Évekig voltak együtt az ex-szel, most is rendszeresen találkoznak. Egyrészt ez a tudat is zavarna egy kicsit, másrészt elég nagy hátrányból indulok vele szemben; bármikor gondolhatja úgy, hogy mégis visszatér hozzá. Érvek-ellenérvek, tapasztalatok? (Lehetőleg felnőttek írjanak.)
2013. nov. 20. 11:06
1 2
 1/14 anonim válasza:
Jól látod.Az exek igen betudnak kavarni egy kapcsolatba.
2013. nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen gyakran találkoznak, főként kettesben vagy inkább társaságban. Attól is függ, hogy mennyi ideje nincsenek együtt.

Ha csak most szakítottak nemrég, akkor nyilván még nem tiszta a helyzet. De ha már régen szakítottak, és azóta nem kezdték újra, akkor nem hiszem, hogy pont akkor akarna visszatérni hozzá, amikor már van barátja is.

Nekem van olyan barátnőm, aki baráti kapcsolatban maradt a volt párjával, azóta már mindkettejüknek van új kapcsolata, de jóban vannak, és együtt, 4-esben is el szoktak járni ide-oda.

2013. nov. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. nov. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
elég rossz döntés. tapasztalat.
2013. nov. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Ha bebizonyítod hogy jobb vagy mint az exe akkor nem kellene,vagyis csak rajtad áll,hogy mennyire tudod őt feledtetni a volt pasijával. :)
2013. nov. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Racska1974 válasza:
Én együtt voltam egy lánnyal 4 évig, de nagyon nem ment. Később barátok lettünk, és bár mind a kettőnknek volt saját kapcsolata a barátságunk megmaradt. Ennek lassan 15 éve.Nem mondom, hogy minden partnerem örült ennek, de meg kellett bízniuk bennem, különben nem lett volna értelme a kapcsolatunknak. Természetesen ez embere válogatja.
2013. nov. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Engem tuti, hogy zavarna. Mivel az ex szó jelentése az, hogy már nincs, csak a múlt, ezért nem tartom helyesnek, ha valaki találkozgat a múltbéli párjával.

Azzal nincs semmi gond, ha jóban maradnak bizonyos határok között, esetleg néha megkérdezik egymástól hogy vagy stb. de ennyi.

Nekem a volt párommal semmi bajom, de nem tartom szükségesnek, hogy kommunikáljunk, mindenki foglalkozzon a saját párjával. Ezt a páromtól is elvárom, nála egy kivétel van, a gyermeke édesanyja, akivel a kislány miatt beszél ha szükséges, de ez természetes.


27L

2013. nov. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én 10 évig voltam együtt az exemmel, és barátilag mi is jóba vagyunk, meg mivel van egy közös gyerek, így alapból tartjuk a kapcsolatot. Most akkor halálra vagyok ítélve kapcsolatilag??
2013. nov. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Voltam már ilyen helyzetben. Vegyesek a tapasztalataim...

A párom jóba maradt a volt barátnőjével, miután szakítottak. Három évig voltak együtt, ellaposodott a kapcsolat, az utolsó hónapokban nem is voltak együtt már. A lényeg, hogy békében váltak el, aztán mi összejöttünk. A párom megkérdezte a kapcsolatunk legelején, hogy ugye nem zavar, hogy megmarad a barátság közöttük, mert mégiscsak három évig voltak együtt. Akkor azt mondtam nem zavar, de ezt később nagyon megbántam. (Habár szögezzük le, az elején tényleg nem zavart, csak másképp alakultak a dolgok, mint terveztem)

A lényeg az, hogy hiába váltak el békésen, hónapig nem találkoztak, a lány pedig ez idő alatt végig szingli volt, és rájött, hogy fúh hát neki élete szerelme volt a párom... (Személy szerint azt gondolom, hogy csak a büszkesége nem engedte tovább lépni, hiszen a párommal boldog párkapcsolatban vagyunk, sosem keresi a srác, míg ő magányos, folyton írogat neki facebookon, de a párom nem válaszolgat neki, csak ha tényleg fontos dologról van szó)

Igazából nem gondolom már azt, hogy a lánynak bármi esélye is lehetett volna arra, hogy visszakaparintsa a páromat, de akkoriban, amikor folyton írt neki, azért rendesen bennem volt a félsz, hiszen mégiscsak 3 évig voltak együtt.

Sokszor felhúztam magam, volt egy konkrét helyzet, ami kimondottan megmaradt, mégpedig: Játszottam a párom telefonján, miközben ő cigit töltött, és ha írnak neki facebookon üzenetet, a képernyő felső sávjában megjelenik a szöveg. Akaratlanul odanéztem, és az állt benne: "Szia Cicu, mi újság? <3 " Nagyon kiakadtam, de próbáltam nem mutatni, csak sokat mondóan felolvastam az üzenetet, de párom nem foglalkozott vele.


Összegezve: Az én helyzetem szerencsés volt, hiszen a párom tényleg nem akart már semmit az exétől, annak ellenére, hogy az foggal körömmel próbálta visszaszerezni. De nem minden helyzet ilyen szerencsés...

2013. nov. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ha jól vettem ki a szavaiból, heti rendszerességgel találkoznak, sokszor kettesben. Nem tudom pontosan, hogy mikor szakítottak, de úgy 1-2 éve lehetett.
2013. nov. 20. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!