Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Összevesztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Összevesztünk a barátommal egy totál jelentéktelen témán.

Figyelt kérdés
Egyik nap felmentem facebookra nézelődtem beszélgettem stb...megnéztem a párom üzenőfalát és likeolgattam egykét jó posztot.nem sokkal az eset után cseng a telefonom hív a párom hogy beszélnünk kell 5 perc és otthon van.(munkából hazajött)hazaért és rámförmedt hogy mit képzelek én nem is ismerem azokat a barátait mért likeolgatok a falán.elmondta hogy ott kellette hagyni az osztrák nagyfőnököt mert amikor felment a facebookra meglátta az értesítéseit és kiakadt...:( Azt mondta időre van szüksége hogy átgondolja a folytatást..ez történt hétfőn és igaz még csak szerda van de nem jelentkezik és a facebookról is letiltott..:( Mit csináljak?Nagyon szeretem és egy ilyen miatt nem akarom elveszíteni..:(

2013. nov. 20. 11:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
őőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő. Ez most komoly?!
2013. nov. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Racska1974 válasza:
Bocs, hogy ezt mondom, de ebből problémát csinálni...és ezt a fiúra értem. Gondold át, hogy ő valóban szerte e téged, vagy csak uralkodni akar e rajtad. Bár biztos nagyon fáj a dolog, és csak annyi információm van amit leírtál, mégis úgy gondolom, hogy szedd össze magad, és a saját érdekedben nézd tárgyilagosan ezt a helyzetet.
2013. nov. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Most akkor ez a szitu?


Barátod megosztotta a képét, így az megjelent osztrák főnöknél is, majd amikor te barátod képét lájkoltad, akkor a lájkod az osztrák főnök profiljában már szereplő képnél is megjelent.


A folytatás meg gondolom, hogy az osztrák főnökön meg számon kérte a nője, hogy ki az a nő, aki a képét lájkolgatja, az osztrák főnök meg barátodon, hogy miért hozta ilyen kellemetlen helyzetbe.

2013. nov. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
... Nem tudva, hogy a lájkot Te nem az osztrák főnök profiljánál tetted, hanem a barátod profiljánál, csak a megosztás a lájkokat is viszi.
2013. nov. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Imola Ágnes ***** válasza:
81%
Nem, szerintem arról van szó, hogy épp az osztrák nagyfőnökkel volt, mikor meglátta a like-okat, és feidegesítette magát annyira, hogy otthagyta a nagyfőnököt. Én azonnal kirúgnám a pasit. Nem emiatt, hanem azért mert vagy valamit titkol (pl. van egy másik barátnő is, aki nem jó ha látja a te likejaidat), vagy elmebeteg, mert ilyenért nem akadunk ki. Azért van a like gomb, mert lehet likeolni, nem a titkos szekrényében matattál, hanem egy közösségi hálón, ami publikus. Szerintem valami nagyon nincs itt rendben...de nagyon...
2013. nov. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 tevetke ***** válasza:
100%

Szerintem itt szó sincs az osztrák nagyfőnök facebookjáról. Én ezt úgy értelmeztem, hogy a srác azért hagyott ott csapot papot és osztr. nagyfőnököt a munkahelyén, mert meglátta a saját facebook értesítéseit...

De javítsatok ki, ha tévedek!

A barátod egy idióta, esetleg elsumákol valamit és azért akadt ki ennyire...

2013. nov. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 tevetke ***** válasza:
Na úgy látom az #5-ös megelőzött, de akkor legalább nemcsak én látom így a helyzetet...
2013. nov. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
egyetértek az 5-össel...
2013. nov. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Három lehetőséget tudok elképzelni:

- A párod már nem szeret, keresi az okokat, amiért leléphet, és mivel alapból nincs semmi kifogásolnivaló benned, a legapróbb dolgon húzza magát, mint ahogy az ábra is mutatja.

- Őrült a srác. A helyedben menekülnék.

- Szintén nem szeret, és van is melletted valakije (vagy valakit épp meg akar hódítani) és nem akarja, hogy az a valaki meglásson téged. Lehetséges, hogy alapból is le volt tiltva a fiúnál az, hogy mások lássák, hogy kapcsolatban vagytok. Meg lehet ezt csinálni facebookon.

2013. nov. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ez egy igazi sz@rcsimbok.Tiszta rohej,de az is,hogy mindenki a Facebookon eli a parkapcsolatat.
2013. nov. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!