Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fogadjam el hogy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el hogy átlagos vagyok és jelentéktelen?

Figyelt kérdés

... és így sose marad velem az akit megszeretek.:( és ne gyertek adoniszokkal nem ez számít inkább hogy nekem tetszen. Mondjuk nekem a szabályos arc elég fontos :s.


én ha sminkelek belövöm a hajam glancba vágom magam ,akkor észrevesznek, nem erről van szó. de amugy .amugy nem. bárki más akivel végig megyek az utcán lány ,tuti őt akarják a pasik..


kezdek belefáradni ebbe a látszatharcba:SS:(:(


Szóval, mit tegyek hogy ne válasszak alul ,se fölül ,és békességet leljen a szívem és a lekem is egy másik ember mellett ?


2012. aug. 6. 15:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Maga egy idióta
2012. aug. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
jajj és az idióta válaszokkal kíméljen akinek ez a fétise köszikeee!!!!!! xxxx ._.
2012. aug. 6. 16:02
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Pl ne sajnáltasd magad. Most erre milyen választ vársz? Egy lány legalább ki tudja sminkelni magát, hogy elrejtse, ha ronda. Egy fiú mit csinálhat? Bocs, most ez elgondolkodtatott, mert a szánalmas rinyálásod nemigen.
2012. aug. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Miből gondolod hogy a másik lányt akarják?Hogy nézel ki,milyen stílusod?Lehet csak megnézik az meg még nem jelent semmit
2012. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
írd ki a pólódra h ingyé szopok részletek a hátroldalon:))
2012. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne keresd a nagy Őt, majd Rád talál. A lényeg, hogy ne bonyolítsd túl, fogadd el, hogy csinos vagy, a pasiknak tetszel, hisz bulikba felfigyelnek rád, vagy mindegy, hogy hol. A szerelem, majd Rád talál, csak éld az életed és élvezd ki. Van amikor azt várod majd, hogy szingli légy... van ilyen is.
2012. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ok.köszönöm. akkor ez genetika a többi meg 'trükközés' okés...-szoktatom magam tovább a gondolathoz :( ..hogy ez van és kész. Nem állt szándékomban rinyálni reméltem valami korszakalkotó gondolat születik itt -nem hinném h csak én egyedül lennék igy ezzel a disszonáns érzésvilággal, és tapasztalatokkal.
2012. aug. 6. 16:09
 8/14 anonim ***** válasza:
Milyen az a szabályos arc?
2012. aug. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint ha valakinek szép hosszú haja van az sokat dob az egész megjelenésen és vonzóbb lesz tőle a lány.

Hosszú a hajad? Esetleg hajhosszabbítás?

A smink meg nem megoldás. A szolíd smink oké na de a r!bancos nem menő, a fiúk sem szeretik. És a mondás is úgy tartja hogy amit az Isten el** azt a smink nem hozza helyre.

2012. aug. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Férfi annyi van mint a nyúlsz@r, nem ársz rá? Majd jön egy, vagy több, végén még túl sok is lesz.

Neked az a bajod hogy most azonnal akarod, ráadásul versenyeznél a barátnőddel, szeretnéd ha téged választanának egyszer végre a barátnőd helyett.

Hogy ki az aki választ az másodlagos, a személynél fontosabb ennek megélése.

Helytelen az értékrend, ha végérvényesen erre az útra tévedsz sírás lesz a vége.

2012. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!