Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el? Első komoly kapcsolatom volt, akivel elvesztettem a szüzességem. (lent )

Figyelt kérdés
ma szakítottam a barátommal. 10 hónapot voltunk együtt ami hosszú idő.ö is szomorú volt és én is . és imádtuk egymást de az utobbi időben elhidegültünk.sokat veszekedtünk. hogy felejtsem el? 16 éves vagyok. szép.okos. és szeretem,szerettem nagyon. de már nem úgy mint egy hatalmas fellángoló szerelemként.
2010. máj. 30. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem 16 lennél, azt írnám, nem kell egyből elmenekülni egy kapcsoaltból, csak mert nem olyan mint az elején - lehet azért tenni, hogy visszahozzátok a szenvedélyt... de ennyi idősen úgymond ez az élet rendje, nagyon sok tapasztalat vár még rád-rátok, valóban nem kell erőltetni ami nem megy! És elfelejteni sem kell, nem is fogod soha, hisz az első partnered volt! - haggy idődt magadnak, szomorkodj, mert ez ezzel jár , idő kell, hogy feldolgozd, addig pedig barátok-család-hobbi...
2010. máj. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Tudod nem akarok okosnak tűnni de nekem is volt már ilyen élményem.Sajna nagyon nehéz, én már lassan 1 éve szakítottam barátnőmmel és a mai napig nem tudom elfelejteni nagyon sok közös élményünk volt,de a kapcsolatunk végén az őrületbe kergetett, és én szakítottam vele.hogy sajnálom-e? hát az igazság az hogy egy kicsit még a mai napig is.Nagyon hiányzik,de ha mindig ezzel törődsz akkor sajna az érzések eluralkodnak rajtad, és a végén képesek és egyszerűen a nyomásuk alatt megtörsz, ez történt velem is,és a lehető legrosszabbat tettem amit lehetett volna (ittam) 2 órára komába estem és arra ébrettem fel hogy hánynom kell.

A mai napig hiányzik, vagy nem toom már. Nem szeretem csak a hiánya nagy űrt hagyott maga után.

A lehető legjobb amit tehetsz hogy megpróbálsz minnél többet és minnél hamarabb felejteni és megpróbálni befótozni az űrt amit hagyott maga után.

2010. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!