Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy lánynak csak egy kicsit (de tényleg csak kicsit) jövök be én viszont teljes szívemből szeretem és meg szeretném őt lepni valamivel? (azt tudom hogy szereti a gyertyafényes vacsorát)

Figyelt kérdés
lassan itt a ballagás ideje, én viszont meg szeretném lepni őt valamivel csak azt nem tudom hogy mivel... nem szeretnék úgy elválni tőle hogy semmilyen ajándékot/emléket nem adtam neki ami rám emlékeztetné. légyszi segitsetek! köszi

2013. nov. 17. 02:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Műfaszt vegyél fiam
2013. nov. 17. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

hívd el egy cukrászdába randizni.

a nagy meglepiket meg felejtsd el,minek ha még a cukiba sem fog elmenni veled.

apró lépésekkel fiacsakám.

megfogod a kezét,ha nem húzódik el,adsz neki egy puszit.

ha erre is jól reagál,akkor már át is karolod.

ha ez megvan a száját puszilod és így tovább a rendszeres találkákig és a dugásig.

aztán ha rendesen megdugod és elélvez veled,akkor vége a melónak mert ő fog teperni érted.

és itt jöhet kb a gyertyafényes vacsora.

2013. nov. 17. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld randira hívni. Ha nem jön össze a dolog, ne akaszkodj rá, ajándékokkal sem, mert tolakodásnak fogja venni, és az a "tényleg egy kicsit" is elmúlik.
2013. nov. 17. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha egy gyertyafényes vacsira elviszed, valszeg szóba se fog állni veled. Egyszerűen nagy a különbség az égésfokban, ez inkább elijeszti.
2013. nov. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!