Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egymás képeit lájkolgatják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egymás képeit lájkolgatják facebook-on, de nincs kiírva egyiknél sem, hogy kapcsolatban vannak, akkor van köztük valami? Esetleg titkolják?

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 00:14
 1/9 anonim ***** válasza:
internet kapcsolat mindenképp... 17 /F
2013. nov. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

likeolásban nincs semmi.

de hogyha szerelmes kiírások vannak,linkek akkor járnak

2013. nov. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Get a life.
2013. nov. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is nyomok néha lájkot képre, de nincs senkivel sem párkapcsolatom a likeoltak közül, sőt, nem is lesz.

Nincs párhuzam :)

2013. nov. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés. Én is like-olom az ismerőseim fényképeit és ők is az enyémeket, de attól még egyikőjükkel sincs kapcsolatom. Azokkal sem, akiknél ugyanúgy, mint nálam, nincs kiírva semmi sem a kapcsolati státuszban. Sőt még hozzászólni is szoktunk, de az sem jelent semmit. Az csak a facebook és nem a valóság. 31N
2013. nov. 21. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én egy "laza" kapcsolatban vagyok, és pont, hogy semmit nem szoktunk lájkolni egymásnál, vagy csak nagyon ritkán.
2013. nov. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs párhuzam
2013. nov. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudod, nem mindenkinek az az elsődleges, hogy Facebookon ország-világ előtt nyilvánosságra hozzák a magánéletüket.
2013. nov. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy van, hogy már majdnrm kapcsolat, de mi nem lájkolgatjuk sorba egymás képeit. Ő eddig 1-et lájkolt nekem, én is talán kettőt. Érett emberek nem így adják egymás tudtára a dolgokat.
2013. nov. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!