Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy van az, hogy nagyon jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az, hogy nagyon jól megvagyunk, élvezzük egymás társaságát, ha összevesztünk mindig visszajött. Aztán hirtelen beköpi hogy gyerekes vagyok, meg nem vagyok elég "hasznos" az életében és úgymond "eldob". Ilyenkor normális a srác?

Figyelt kérdés
2013. okt. 19. 17:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én volt barátnőm is ilyen volt. Lehet, hogy mentális problémái vannak, vagy csak megunt. Akárhogy is, csak jobb lesz nélküle. Remélem, nem szerettél bele túlzottan :)
2013. okt. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg, de sajnos eltudtam vele képzelni a jövőm. De volt 3 hete egy vitánk, nem is szóltunk egymáshoz 3 hétig, nem tudtunk egymásról semmit. Mert ő azt mondta h szakadjon meg köztünk minden kapcsolat. Aztán a múlthéten jelzi hogy talizni akar, beszéljük meg, tartsuk a kapcsolatot meg minden, meg is beszéltük hogy most hétvégén kiis jön. Kijött, aztán ezeket vágta a fejemhez hogy gyerekes vagyok, mert nem tettem nagy lépéseket ahhoz hogy vigyem valamerre....meg hogy neki szelektálni kellett, mert a fontosággi sorendben, meg az időbeosztásába nem fértem bele. És hogy már ő úgy gondolja nincs értelme beszélgetnünk sem, mert nem hasznos. Másak a nézeteik. Meg hogy túl erős személyiség vagyok neki....Akkor minek jött vissza?
2013. okt. 19. 17:49
 3/12 anonim ***** válasza:
vagy azt akarja, hogy pitizz, vagy valami perverz kielégülést vált ki benne. Mennyi idősek vagytok?
2013. okt. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én 23, ő 24. Sosem volt bnője azt hozzá tenném. Nem vagyok az a tipus aki nyalizni vagy könyörögne. Az utóbbi vitánkkor is csak 1x próbálkoztam, majd hagytam a francba. Rá 2 hétre jelentkezett.
2013. okt. 19. 17:57
 5/12 anonim ***** válasza:
mennyi időn át voltatok együtt?
2013. okt. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hivatalosan nem voltunk egy pár, de 4 hónapja.
2013. okt. 19. 18:03
 7/12 anonim ***** válasza:
ha hivatalosan nem voltatok együtt, az semmi jót nem jelent. Lehet, hogy egész végig csak játszott
2013. okt. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát a lehetőség adott volt neki eddig is, mégsem csinálta egy csajjal sem. Se sex, se más. Nehezen nyílik meg, de előttem mégis megnyílt. Meg akkor 3 hét után miért csinált magából hülyét, és jött vissza?
2013. okt. 19. 18:09
 9/12 anonim ***** válasza:
veled feküdt le először?
2013. okt. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Volt egy-két lány akikkel ilyen egyéjszakás dolog volt neki, de semmi komoly. Annyira nem volt komoly mint velem hogy több alkalom lett volna eggyel, vagy hónapokig tartott volna.
2013. okt. 19. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!