Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves lány,20 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány,20 éves fiú felejtős?

Figyelt kérdés

Szóval ő a fiú a barátaimnak, egy jó haverja.. írogattunk, aztán találkoztunk. Meghívott pár italra, kicsit eldurvult a helyzet, csókolózni kezdtünk, aztán a bementünk a szobájába, ott is csókolóztunk.. akarta a dolgot, de én nem szerettem volna. Másnap bocsánatot kért, hogy ilyen 'rámenős' volt.. :) aztán később elhívott egy randira, hihetetlenül kedves volt! Nagyon jól szórakoztunk.. olyan jól kijövünk hogy az lehetetlen.. de viszont ezen a randin nem volt csók... de mikor hazamentem rögtön írt is.

Még tudnám ezt bővebben is, de nem akartam sokat írni.. inkább kérdezzetek és válaszolok :)



2013. nov. 21. 09:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
Hátőőő, az jó, hogy vissza tudta fogni magát az utolsó pillanatban és talán előny is lehet, hogy egy KICSIT értettebb, mint a korodbéliek, de azért a helyedben próbálnám ésszerűen átgondolni. Nem mondom, hogy ne, csak gondold át.
2013. nov. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem felejtős. Azt szokták mondani , hogy a lánynak legalább annyi idősnek kell lenni , mint a férfi életkorának a fele + 7 év. Tehát egy 20 éves srácnak legalább 17 évesnek kell lenni a barátnőjének. Még én úgy gondolom , hogy 20 évesen az ember már felnőtt , de 15 évesen még nagyon gyerek.
2013. nov. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Hát én érettebb vagyok, külsőleg is, és belsőleg is.. :) senki nem néz 15-nek. Ő pedig kissé gyerekes, szétszórt.. tiszta én.. :D
2013. nov. 21. 09:28
 4/25 klopusz ***** válasza:
83%

Kedves második válaszoló, ezt még nem is hallottam! Nem rossz.


Viszont úgy gondolom, hogy az ötéves korkülönbség pillanatnyilag soknak tűnik, pár év múlva már elfogadhatóbb. Viszont jó, hogy a srác meglehetősen józanul viselkedett, piros pont neki. Kívánom, hogy maradjatok együtt, de az ágyba bújással várjatok még.

2013. nov. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
64%
Olyan furcsa hogy manapság mindenki különleges, mindenki más, minden lány érettebb külsőre és belsőre, a 20 évesek meg gyerekes. Különös hogy mindenhol ez a helyzet :/
2013. nov. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

#2: nem, nem szokták mondani, ezt csak te találtad ki. Nincs erre semmiféle képlet, hogy mennyinek "kell" lenni a fiúnak. Nem ezen fog múlni.

5 év még simán belefér. Olyan meg a 17 évesek között is van, aki csak dugni akar, szóval ez sem korfüggő.

2013. nov. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
5# nem mindenhol van így.. :)
2013. nov. 21. 10:01
 8/25 anonim ***** válasza:
Hát, elképzelhető, hogy továbbra is csak a szexet akarja. De az is, hogy nem. Csak óvatosan, az a lényeg.
2013. nov. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Amikor a szexet akarta, eléggé be volt rúgva, nem tagadom én is ittam.. aztán bocsánatot is kért.. :)
2013. nov. 21. 11:14
 10/25 anonim válasza:
100%

Nekem van olyan ismerősöm aki 27 éves (férfi ) a barátnője 15 éves (lány) és több mint féléve nagyon boldogok :)

Ez szerintem nem korfüggő.

2013. nov. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!