Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves lány,20 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány,20 éves fiú felejtős?

Figyelt kérdés

Szóval ő a fiú a barátaimnak, egy jó haverja.. írogattunk, aztán találkoztunk. Meghívott pár italra, kicsit eldurvult a helyzet, csókolózni kezdtünk, aztán a bementünk a szobájába, ott is csókolóztunk.. akarta a dolgot, de én nem szerettem volna. Másnap bocsánatot kért, hogy ilyen 'rámenős' volt.. :) aztán később elhívott egy randira, hihetetlenül kedves volt! Nagyon jól szórakoztunk.. olyan jól kijövünk hogy az lehetetlen.. de viszont ezen a randin nem volt csók... de mikor hazamentem rögtön írt is.

Még tudnám ezt bővebben is, de nem akartam sokat írni.. inkább kérdezzetek és válaszolok :)



2013. nov. 21. 09:14
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Szerintem teljesen normális. Gondoljatok bele. Ma 20 és 15. Mondjuk 15 év múlva 35 és 30. Ott már egyáltalán nem fog szembe tűnni. Persze ezt nektek kell eldönteni. Mi itt csak véleményeket írunk, de végső soron ti döntötök.
2013. nov. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Nem én találtam ki a korkülönbséges dolgot , hanem valahol olvastam , nem vagyok pihent agyú , hogy ilyeneket csak úgy magamtól kitaláljak. Amúgy utolsó válaszoló , amikor a srác lesz 35 éves , a kérdező meg 30. Az a korkülönbség jó , mivel 35-nek a fel 17,5, és ehhez hozzáadva hetet az 24,5. Akkor jó lesz , de most nem jó. :) Ez van. :D
2013. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Jézusom. Az egy nagy hülyeség..
2013. nov. 22. 00:32
 14/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Nincs az ilyesmire formula. Aki az ilyesmit kitalálta, az simán idealizál és erősen az Ő szubjektív véleményét tükrözik. Az igazság az ezen korkülönbség témában, hogy nincs két egyforma ember. Vannak, akik tizenévesen is érettebbek, mint sok 30 éves. Sajnos ezt látom legalábbis. Persze ez nem általános egyáltalán, hisz a legtöbb tini tényleg... nos tini. De vannak kivételek. És ennélfogva ostoba kijelentés azt mondani, hogy valakik X év korkülönbség miatt nem illenek össze. Eleve... HOL VAN AZ MEGÍRVA, hogy egy pár két tagjának hasonló korúnak kéne lennie?! Ez csak valami hollywoodi idealizált baromságnak tűnik nekem...
2013. nov. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút nem felejtős, ha tényleg látod rajta hogy rendes és igyekszik akkor csak hajrá, de azért arra vigyázz hogy ne add meg magad könnyen.
2013. nov. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat ! :)
2013. nov. 23. 18:47
 17/25 anonim ***** válasza:
hova valósiak vagytok? ismerös a történet..:D
2013. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Pest :)
2013. nov. 23. 20:32
 19/25 anonim ***** válasza:
én januárban leszek 17 éves,a barátom pedig 22 éves:) szerintem semmi rossz nincs ebben,ha idõsebb a fiù:)
2013. nov. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy sokaknak ennyit számít a kor.

Teljesen normálisnak tartom a 15 éves lány-20 éves fiú párosítást. Nem a kor dönti el, hogy 2 ember összeillik-e, vagy sem. Egyik lány ismerősöm 18 évesen 37 éves férfival van együtt. Igen, első hallásra tényleg elég meredek. El is ítélik a lányt sokan...De ők nem látnak bele a kapcsolatukba. Csak ítélkeznek, hiszen valóban nagy a korkülönbség köztük. Na de ha működik a kapcsolat? Ha ennek a 2 embernek ugyanaz a hobbija, ugyanazt a zenét szereti, ugyanaz az elképzelésük az életről? Márpedig így van, ismerem a lányt, elmondta nekem. Ezek után miért ítélném el a szokatlan kapcsolatot, ha egyszer látom, hogy nagyon boldogok mindketten és imádják egymást?

A kor nem számít, ha 2 ember őszintén szereti és megérti egymást :)

Sok sikert, egy próbát megér!

2013. nov. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!