Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esély arra, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély arra, hogy a nagyon jó barátság szerelemmé alakul? Milyen gyakran fordul elő? És mi okból?

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Okát ne keresd... mindig más. És igen, előfordul :) Esélyek megint nem számottevőek, mert van ahol 0%, van ahol 99%.. ez megint csak a két résztvevő félen múlik.

Jah, és értem mindezt az ellenkező nekem nagyon jó barátságára :)

2013. nov. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem > nemek.


Hülye autocomplete....

2013. nov. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom jó esélyel lesz belőle szerelem. Volt bnőmmel eleinte úgy voltam, hogy fú tök jó barát meg a fiú és lány közti barátság tényleg létezik rá pár hétre össze is jöttünk.
2013. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. 50%-vagy igen vagy nem

2. Két tengeri mérföldenként

3. Nem tudom.


-Micimackó

2013. nov. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kicsi az esélye de simán elképzelhető, fene tudja, sok mindenen múlik a dolog, hogy mennyi időt töltenek együtt, miről beszélgetnek, milyen érzelmes pillanatok adódnak.

Oka is kb ez szerintem ezzel meg is válaszoltam mindent. Én is ismerkedtem egy lánnyal, aranyos, jóképű, kedves volt de nem ő volt az esetem. Aztán egyszer az élet úgy hozta hogy hosszú ideig kettesben voltunk náluk valami miatt mert oké hogy barátok voltunk de 1 óránál tovább nem voltunk sosem kettesben, de akkor épp átmentem hozzá segíteni neki valamiben és ugye akkor már nagyon jó barátok voltunk, sokat hülyéskedtünk és sokszor olyan helyzet alakult elő ahol megérintettük egymást most nem feltétlen a nemi dolgokra gondolok de volt amikor a két kéz egymáshoz ért volt amikor a testünk simult össze, meg ugye mi mindig puszival köszöntünk egymásnak és volt amikor a lány megbotlott és a karjaimba hullott. De az első csók már mindent elárult kettőnkről. Először is elmentünk kutyát sétáltatni a város szélére és ugye a kutyának hosszú póráza volt és azzal egymáshoz kötött minket olyannyira hogy össze is gabalyodtunk gyakorlatilag teljesen egymásoz voltunk szorítva, és akkor nevetés majd egymás szemébe néztünk és jött egy érzés ami miatt szájra puszit adtam neki majd smárolás lett a vége. Végül olyannyira kb a semmiből előjöttek az érzéseink hogy a barátságunkból szerelem lett de olyan szinten hogy egyszerre mondtuk ki a "szeretlek" szót és ezzel már minden egyértelmű volt.

Nagyon boldogok voltunk közel 3 évig járunk együtt, hihetetlen nagy volt a szerelem csak ugye később már jöttek a problémák, ugye én már dolgoztam a barátnőmnek meg összejött az egyetem mert ő szakképzés után ment oda és elég messze ment és hiába a távkapcsolat meg a hűség sajnos félrelépett, elég durván megcsalt, nagyon átvert.

Ez van sajnos:(

2013. nov. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyakrabban mint forditva...
2013. nov. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!