Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Puffogós barát. Találkoztatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puffogós barát. Találkoztatok már ilyennel?

Figyelt kérdés
A oárom,bármilyen veszekedés-vita után elmegy és puffog.Ez úgy szokott kinézni,hogy én felkapom valami hülyeségén a levet-megpróbálja kimagyarázni,utána elmegy,lefekszik aludni-mondjuk délután-másnap elmegy dolgozni-mire hazaérek megint alszik.Így képes 1-2 napot is végigaludni akár,szó nélkül.Ha odamegyek hozzá jó,ha nem az is.Alszik és alszik.Ez nagyon sokszor előfordult már.És ja ,beszéltünk róla. 33 N
2013. nov. 21. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Érdekes. Lehet a szülei lánynak akarták?
2013. nov. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az en pasim csak a babtol szokott puffogni, es altalaban csak egy fel napot.
2013. nov. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jobb, mintha piálna...
2013. nov. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha beszéltetek róla, mi a probléma? Miért nem sikerült megoldani a helyzetet?
2013. nov. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom.
2013. nov. 21. 17:23
 6/11 A kérdező kommentje:
Ilyenkor nem érdekli semmi,rém magányos vagyok ettől.De ő csak pihen,pl. ha nem vagyok otthon nem ad enni ilyenkor a macskámnak, stb.Konkrétan nem tölti ki neki a kaját.Merthogy velem haragban van.
2013. nov. 21. 17:25
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor így hogy segítsünk? :/
2013. nov. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocs, de egy barom a barátod. Ijessz rá szerintem.
2013. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Már az is megtörtént.De nem változik.Mondjuk nagyon korán kel,minden reggel 6-ra jár.Néha azt gondolom,hogy nincs idegrendszere semmihez.
2013. nov. 21. 17:35
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem azért vonul el, mert nem akar veszekedni, nem akar megbántani és cirkuszolni. inkább elvonul és idegeskedik. szerintem aludni se tud valójában csak fekszik és közbe gyengül fizikailag és idegrendszerileg.

gondolom nehéz, de Ha látod, hogy hülyeségeken akadsz ki, akkor...??? miért idegesíted?

2013. nov. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!