Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van. Mi tévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
A barátom Apple függő lett.. Először vett magának egy ipadet, aztán kitalálta, hogy neki a legújabb Iphone is kell, pedig nem annyira tehetősek. Egyszerűen elegem van. Ugyanolyan idiota Apple fuggo lett mint azok a "westendes swagyolok". Nem az Iphonnal van itt a baj, hanem az, hogy teljesen más lett, meghülyült ezektől. Az apples cuccok előtt teljesen normális volt, igy meg teljesen elvan szállva.. Hiába mondom neki nem hiszi el. Mit tehetnék?

2013. nov. 17. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Dobd ki
2013. nov. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Ad el az értékeit majd lépj le.
2013. nov. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
hagyd a fenébe ha ilyen idióta.
2013. nov. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Kezdj el magadnak android cuccokat vásárolni és figyeld a reakcióit!
2013. nov. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha már nem jó vele: szakíts.
2013. nov. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen ez az apple:D

Amióta megvettem az ipad4emet én is belezakkantam kicsit

2013. nov. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!