Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja a pasi ezt?

Figyelt kérdés
Miért van az, ha adott egy férfi, egyszer rendes, érdeklődő, majd pár mondat után eltávolodik, napokig feléd sem néz, majd utána jön, és megérint, lopva megsimogat, rád ragaszt egy becenevet, később megint feléd sem néz napokig. Olyannak látod mint aki rideg, elkerül, a közeledbe sem megy. Idővel ez változik, tart ideig, óráig, majd jön az ellentettje, a fentebb említett dolgok. A másik dolog pedig, hogy minden nőneművel fesztelenül tud csevegni, az adott lánnyal pedig nem. Mi van az ilyen emberrel? Hogy kell az ilyet kezelni? Csak értelmes válaszokat kérnék szépen, semmi mást!

2013. nov. 21. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt várja,hogy esetleg a Miss királykisasszony is tegyen valamit.Ne csak tátott szájjal várja a sült galambot.
2013. nov. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves kérdező, ha valaki kérdez valamit miért kell ilyen szarkasztikus hangnemben válaszolni? Nem vagyok királykisasszony, egyszerűen nem voltam még ilyen játékban még, fogalmam sincs hogy ilyet hogy kell kezelni. Az oda állok eléd, és elmondom mit szeretnék című sztorihoz vagyok szokva, amikor a pasi nem egy nyúl!
2013. nov. 21. 18:02
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem kérdező, hanem választ adó. Annyira fogalmaztam, hogy már félreírtam amit szerettem volna. :)
2013. nov. 21. 18:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert másból nem értenek.Vagy nem használják az eszüket.Nem biztos,hogy nyúl.Csak óvatos vagy a jelzéseidet nem veszi észre.

Vagy neki is kell visszajelzés.

2013. nov. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amit írt az első válaszoló, az teljesen igaz.


A másik: ha állandóan keresi az adott nőt (akár a társaságát, akár csak beszélgetni Facebookon), akkor az zavaró, mert zaklat, meg nyomul, ha nem tesz semmit, akkor meg sz_rik rá. Tehát vagy egy papucs, ami nem jó, vagy egy bunkó, ami szintén nem jó.

Így az a helyzet, melyet leírtál, kérdező, valamennyire az aranyközépút.


Az, hogy más lányokkal fesztelenül mer beszélgetni, az azért van, mert tőlük nem akar (az adott pillanatban) semmit, ellenben "szíve választottjánál" tökéletes akar lenni, esetleg nem jönnek szavak a nyelvére, mert teljes mámorban van az adott hölgy társaságában.

2013. nov. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves 5-ös válaszadó! Elgondolkodtattál, viszont tényleg annyira szélsőségesen tud viselkedni, hogy nem tudom mit tehetnék.
2013. nov. 21. 18:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Más dolga is van.Azért ilyen
2013. nov. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!