Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el, hogy hiányozz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy hiányozzak a barátomnak?

Figyelt kérdés

Minden este beszélünk msnen, ráadásul egy suliba is járunk.

De szeretném elérni, hogy néha hiányozzak neki.

Tippek?


2009. nov. 19. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden nap találkoztok suliba meg msneztek akkor mikor hiányozz neki? Ha egy hétig vagy pár napig nem látna biztos hiányoznál neki. De az akivel minden nap órákat vagyunk az nem annyira hiányzik.
2009. nov. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Oké, értem.

De ezen a héten nem voltam suliban, mert betegeskedtem...

És tegnap nem mentem fel msnre, és írta gyors üzibe, hogy reméli nem az a baj, hogy haragszom rá stb.

Ez már hiányolásnak számít?

2009. nov. 19. 16:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát már eleve azért beszél veled mert hiányoznál neki. Szerintem inkáb neked már sok és nyomasztónak érzed hogy álandóan ott liheg a nyakadban és te akarod hogy bár levegőhöz jutnál. Meg is értelek.
2009. nov. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem...

Az az igazság, hogy csak tesztelni szerettem volna, hogy mit csinál akkor, ha már hiányzom neki.

Nem nyomaszt a dolog, mert elég nehéz volt megállni, hogy ne menjek fel msnre...

2009. nov. 19. 16:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2009. nov. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én 17, Ő 20
2009. nov. 19. 17:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pár napig ne menj fel msnre, és akkor majd keresni fog. De szerintem mindig hiányzol neki, ha nem vagy vele:)
2009. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kicsit gáz ha nem tudod mi az a hiányérzet... vagyis h nem tudod mi számít annak :S már bocs :D (itt gondolok az egyik válaszban a kérdésedre...) am meg ne talizzatok annyit és észreveszed majd h hiányzik... meg neki is te.
2009. nov. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Andrewka ***** válasza:
49%

Liba vagy.

Tesztelgeted?

Kíváncsi lennék mi lenne ha ő is tesztelgetne csak úgy mert kíváncsi mit lépsz. Mondjuk véletlenszerűen nem a puncidba hanem a seggedbe tuszkolná a farkát. Biztos te lennél legjobban felháborodva és írnád ide a következő kérdést. És várnád h megerősítsenek h a pasid egy beteg állat aki csak használja a tested.

2009. nov. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!