Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg baj az ha ilyet nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg baj az ha ilyet nem említek meg a barátomnak?

Figyelt kérdés

Van amikor találkozok rég látott barátaimmal pl fiúkkal,vagy fiú osztálytársaimmal. Eldumálgatunk,elhülyülünk.stb. Mivel én szeretem a barátomat,és szeretem más emberekkel a három lépés távolságot megtartani. Ezért sosem lehet arról,hogy én köztem meg bármelyik fiú ismerösöm közt több legyen,akár egy alkalomig is.

Lényeg,hogy én szüleimnek se,se a barátomnak nem nagyon emlegetem,ha találkozok valakivel.Ha rákérdez,válaszolok,de nem szoktam ezeket pedzegetni..

Aztán ezt elmeséltem barátomnak,és ő lerohant azzal,hogy én miért nem szólok neki,meg miért titkolózok.. :|


Szerintetek is olyan nagy problémát jelent ez? Mert szerintem nem,de lehet én élek "más világban"..


2011. okt. 27. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Hát miért nem mondod el neki? Ilyenkor hiheti azt, hogy okkal titkoltad el a találkát. Nem vagyunk egyformák, lehet ő kicsit féltékenyebb típus.
2011. okt. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Dg.: krónikus féltékenység.

Jav.: szakítás.

22F

2011. okt. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Annak idején egyszer megbeszéltük ezt,amúgy se szoktam sok mindenről mindenkinek mesélni. Ha megkérdezi,hogy holnap mit csinálok,elmondom. De magamtól soha nem mondok senkinek semmit..
2011. okt. 27. 15:48
 4/8 anonim válasza:
100%

Ugyanezt csinálja velem a barátnőm, de én nem stresszelem magam mert tudom, hogy nem csinálok semmi tisztességtelent vele szemben és ha hisztizik, akkor csak ráhagyom és nem foglalkozok vele... Elég hamar észreveszi magát ilyenkor :)


22F

2011. okt. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 napietus ***** válasza:
dehogy baj, pasid hisztis.
2011. okt. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én se látok ebben semmi rosszat...

Én se szoktam ilyenekről beszélni.

20L

2011. okt. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem értem miért akarná tudni, ha egy párkapcsolat alapköve a bizalom? Amúgy is lehetnek attól még titkaid, mert vele vagy együtt. Legalábbis az én nézetem szerint igen. Amíg nem csalod meg, meg nem nézed hülyének miért ne csinálhatnád azt, amit szeretnél?
2011. okt. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem mondod el, akkor úgy tűnik, valamit titkolsz.

Nekem féltékeny feleségem volt és azt sem mondtam el neki, ha véletlenül találkoztam egy lány ismerősömmel.

Most elmondom azt is a barátnőmnek, ha találkozok az exemmel, és azt is, ha más lánnyal futottam össze. Kellemetlen lenne ezt mástól hallania. Azzal, hogy elmondom, jelzem , nincs semmi titkolni valóm.

2011. okt. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!