Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az álompasim létezik! Mással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az álompasim létezik! Mással is történt már ilyen?

Figyelt kérdés

Most mindenki hülyének fog nézni, de:

Kiskoromban én is ugyanilyen voltam. Elképzeltem egy srácot (egy álom alapján), mert sosem érdekeltem senkit. Már oviban is én voltam, aki senkinek sem kellett.

Mindent pontosan kigondoltam. A személyiségét, az arcát, a haját, a mosolyát, a nézését. Sőt, még a nevét és a foglalkozását is.

Évekig kerestem ezt a srácot, de sehol sem találtam. Olyan szinten beleéltem magam, hogy nem egy jelentkezőt el is utasítottam, mert nekem az "álompasim" kell.

Végül, ahogy felnőttem, kezdtek bennem halványodni a dolgok, egyre kevesebbet gondoltam rá. Nem képzeltem el szituációkat, nem írtam novellákat/regényeket róla (én egy ilyen befelé forduló művészlélek vagyok).

Még egy napon belépett az életembe az elképzelt ideál.

Ugyanolyan a személyisége, a külseje, ugyanúgy hívják, sőt, megvan a szexi nézés/mosoly is, és igen, zenész.

Két napja kérte meg a kezem.


20L


2013. nov. 21. 19:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy túl szép, mivel mindketten rengeteg időt és energiát fordítunk ebbe a kapcsolatba, nem kevés lemondással járt az elejétől kezdve, és jár még most is.
2013. nov. 21. 20:55
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha ekkora a boldogság, és ő az álompasi, milyen lemondások voltak?
2013. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Akkor jelentkezem én is, mert nekem is így volt, bár a teljes nevét nem tudtam előre, de a keresztneve mindig is tetszett. Megláttam, elsőre beleszerettem, meghódítottam, megkértem a kezét és elvettem feleségül. Mikor láttam meg álmaim nőjét? 20 évet húztunk le egymás mellett eddig. Jövő héten tölti a 40-et.


Gratulálok nektek! Hidd el, van ilyen, ha nem is gyakori!


44/F

2013. nov. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok itt is, Viki :D
2013. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Neked milyen áldozatokkal jár?


Neki milyen áldozatokkal jár?

2013. nov. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Távkapcsolat, 1500km

Rengeteg pénzbe, időbe, energiába türelembe, bizalomba, szerelembe kerül ez az egész.

Én magyar vagyok, a párom orosz, így a kedvéért meg kell tanulnom oroszul.


Köszönöm! :)

2013. nov. 21. 22:17
 17/17 anonim ***** válasza:

Jó neked. :) Gratulálok. Nekem is van egy elképzelt ideálom, létezik is, csak nem vesz észre... van akinek, így, van akinek úgy sikerülnek a dolgai.


Remélem boldogok lesztek. Mondjuk én nem tudnám elképzelni, hogy 20 évesen megkérjék a kezem. Akkora tervezem, hogy bejárom a világot, egyetem, pasik.


Tényleg nagyon boldog lehetsz, hogy egy több, mint 10 éven át dédelgetett álom beteljesül.

17/L

2013. nov. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!