Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik párkapcsolat? Most kezdtem egy fiúval járni és messze lakik tőlem nagyon szeretem és félek hogy nem fogunk egyszer se találkozni és e-miatt szakítunk egymással szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 20. 14:52
 1/9 A kérdező kommentje:
azt akartam írni hogy távkapcsolat :)
2013. nov. 20. 14:53
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem fogtok találkozni, semmi értelme.
2013. nov. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Meg kell próbálni.Sosem tudhatod mit hoz a jövő.Hogy nehéz lesz?

Igen bizony nehéz lesz.Viszont ha elég erősek vagytok akkor ki lehet bírni

2013. nov. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

100 kapcsolatból, jó, ha 2 ezt túléli, főleg a mai világban ... :/

De hát, kivétel lehet :)

2013. nov. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézd, ha a mai világban egyesek úgy tudnak járni egymással, hogy még nem is találkoztak...Lassan már az unikornisokban is hihetünk ennyi erővel.
2013. nov. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szakítasz??? Nem is jártok...
2013. nov. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az nem járás, és nem is valódi szerelem, ha még egyszer sem találkoztál valakivel. Csak a szerelem illúziója legfeljebb, hiszen nem tudhatod, hogy a valóságban is olyan-e, mint a neten, ahol gondolom tartjátok a kapcsolatot. Ezt nem rosszindulatból mondom neked, az én négy éves kapcsolatom is a neten kezdődött, lelkileg is nagy volt a vonzalom, mielőtt találkoztunk, de igazából csak azután kezdtek úgy alakulni, hogy tényleg szerelem lett belőle. Ne haragudj, de ha nem tudtok bizonyos időközönként azért személyesen is találkozni, akkor ez a távolabbi jövőben maximum barátság maradhat szerintem.
2013. nov. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha majdnem minden hétvégét közösen tudtok tölteni, akkor simán működhet.


A távolság meg relatív, ismerek olyant aki 1000 km-ről is minden hétvégén hazautazik, valakinek meg már 50 km is túl nagy távolság.

2013. nov. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi van ha büdös a szája vagy hónaljszagú? Főleg hogy még nem is taliztatok.
2014. júl. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!