Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az, ami nem túlzás? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, ami nem túlzás? Nem akarok az agyára menni.

Figyelt kérdés

Lassan 3 hónapja vagyunk együtt a párommal, ő nemzetközi kamionsofőr. Sokszor előfordul, hogy 3 hétig nem is találkozunk. Marad a telefon. De mint tudjuk ez sem a legolcsóbb, így smsezni szoktunk. Mostanában sok a gondja, válóper, lakáseladás, ez a meló, közben keresi az újat, mert zavarja, hogy alig tudunk együtt lenni, stb. Nagyon sokat idegeskedik, így meg is beszéltük, hogy ha nem ír 1-2 nap, akkor sincs baj, csak épp nem rajtam akarja letölteni a mérgét. Viszont én nyugodtabb vagyok, ha tudom, hogy jól van. Ha mondjuk minden másnap írok neki, az nem sok? Nem fogok az agyára menni? Azt mondta, hogy akkor írok neki, amikor csak akarok, de mégis.. :)


Szerintetek?


2013. nov. 22. 16:44
 1/3 ASOT ***** válasza:
nem fogsz remélhetőleg. csak ne akkor váloszoljon mikor vezeti a kamiont..
2013. nov. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is reménykedek benne, csak nem akarom, hogy az legyen, hogy minden nap én írok neki :)
2013. nov. 22. 16:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha lány vagy, az a dolgot, hogy az agyára menj :) Ő meg, ha ügyes nagyfiú majd megoldja :) Szerintem jó dolog egy kötődő barátnő.
2013. nov. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!