Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tavolsagtol, ki lehet ábrándulni valakibol?

Figyelt kérdés

A volt barátom, azt mondta hogy a tavolsag miatt abrandult ki belollem ! Amit nem nagyon hiszek, mert szerintem volt valakilye mellettem. :-s En 14/L vagyok o 17/f. Szerintem az volt a baj, hogy en meg "kicsi" voltam, vagyok melle.

Szerintetek? :)


2009. nov. 19. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Szar a távolság meg az msn kapcsolat. Énse tudnék így járni senkivel.
2009. nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A távolságtól elhidegülni lehet, kiábrándulni akkor ha sokat agyal. Viszont ha elhidegültök, hamar jöhet egy kedves 3..
2009. nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy a távolság miatt.

Az, hogy mi lehet az igazi oka, nehéz innen megmondani. Lehet, hogy tényleg van/volt valakije melletted, hiszen kevesen tudnak e korban kitartani egymás mellett úgy, hogy a párjuk távol van tőlük. De egyáltalán nem lehetetlen, ha szívből szeretsz valakit, se távolság se semmi nem választhat el a szeretett személytől :)

Szerintem a korkülönbség sem lehet nagy gond, hasonló 'felosztás van nálunk is :) persze mindenki más ritmusban érik.

2009. nov. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha igazán szeretsz valakit, ahogy az előttem lévők is írták, a távolság nem számít!


Viszont be kell látni, ebben a korban a kitartás nem épp a legerősebb tulajdonságunk nekünk embereknek(igazából később se, de a kor hoz valamiféle türelmet, elfogadást). Minden megoldható! Tényleg.


Ami meg a másik "kicsiség" dolgot illeti. 14 éves lányhoz, 17 éves fiú, korban passzol"na", amúgy inkább nem, hisz lehet, hogy még te nem vágysz olyan dolgokra amit Ő "elvárhat". Gimnazista nagyfiú, végzős általános iskolás? Más a prioritás, a szülők hozzáállása. Szerintem keress valakit, aki korban -és távolságra- közelebb áll hozzád.


(Aki majd talán szeret is.)

2009. nov. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszonom !
2009. nov. 19. 19:27
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem igen... Nem is az a szót illetném erre, hogy kiábrándulni, inkább a szó teljes értelmében eltávolodni.

Persze ez függ attól is, hogy mennyi ideig vagytok távol egymástól. Ha csak pár napig, akkor megoldható, de hosszú távon szerintem nem. Az embernek vannak szükségletei (és most nem a szexre gondoltam), amit ki kell elégítenie. Én sose kezdenék távkapcsolatba. Olyan férfira van szükségem, akire bármikor támaszkodhatok, aki ha baj van velem van. Márpedig több 100km-re ez szerintem nem megoldható.

2009. nov. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedves előttem szóló! Részben igazad van. Viszont, ha időközben megszerettél valakit, és úgy hozza az élet, hogy messze kell dolgoznia tőled? Mit tennél? Elhagyod?
2009. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3 éve élek távkapcsolatban. egyre jobban szeretjük egymást, és miindig csak jobban vágyunk egymásra. ennyi.
2009. nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A távolság amúgy is felerősíti a bennetek lévő érzelmeket. Ha rossz, akkor rosszabb lesz, ha jó, akkor jobb. Megmutatja mit is éreztek igazán egymás felé.
2009. nov. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem választanám azt a munkát. Az más szituáció volna, mert ott és akkor ketten együtt dönthetünk a továbbiakról.

Viszont azt nem tudjuk (legalábbis fiatalon) befolyásolni, hogy hol élünk avagy hova születtünk.

2009. nov. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!