Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy azért nincs valakinek sose párja mert túl nagyok az igényei?

Figyelt kérdés
22 évesen még nem volt hónaposnál hosszabb kapcsolatom és attól félek egyszerűen túl nagyok az elvárásaim. Aki nőnek tetszem nekem nem jön be, aki meg nekem tetszik az nem szeretne. : (
2013. nov. 22. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Ööhh hát igen, van. Pl nekem is nagyon nagy hibám az, hogy csak 1 típusú nőre vadászok. ebből a típusú nőből pedig 1et ismerek csak, ott ahol élek, de ő is gyökér. szóval van az úgy, hogy lejjebb kell adni az igényeket. :)
2013. nov. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez meglehet. Nőben általában a nagyon buták járnak így. Pasiban nem tudom.
2013. nov. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ÉS az egyhónapos kapcsolatok miért szakadtak meg?
2013. nov. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2: Köszi. Több diplomával és Mensa-tagsággal rám is igaz a képlet...:D
2013. nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Zakathol ***** válasza:
Hogyne lenne. Az itt gyakorin is vinnyogó férfiak legalább 50%-ának ez a baja szerintem. Személyes ismerősöm is ugyanígy van 26 éves létére, szóval van ilyen elég sok.
2013. nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elmondom anyám esetét. Ő is ilyen aki neki az nőként nem néz rá, aki meg szeretné attól meg anya kap undort... :/


Szóval édesanyám egy ideje párkeresési gondokkal küzd. De én úgy látom részben az ő hibája is. Volt már pár férfi aki felkeltette az érdeklődését. Szereti az ápolt, intelligens(nek tűnő), egzisztenciával rendelkező férfiakat, akik igazi gavallérok. Nos a gond az, hogy az ilyen úriemberek az ő korában már családosak. Így maradnak többségében azok akiknek valami hibádzik. És hát az meg tudom érteni, hogy ápolatlan csövessel nem akar összejönni, de ugyanakkor voltak olyan udvarlói, akik egész vállalhatóak voltak. Náluk is volt ami hiányzott: ha ápolt volt, és intelligens, akkor az egzisztencia nem volt meg. Volt, hogy megvolt az egzisztencia, de egy gátlástalan taj paraszt volt...

2013. nov. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy túl nagy igények. Mindenki saját maga szabja meg az igényeit, miért is kéne lejjebb adni belőle azért, hogy összejöjj egy olyan emberrel, aki nem is jön be úgy igazán?


Inkább érdemes várni, amíg megérkezik az, aki teljesíti az igényeket és igazán boldog lehetsz vele. Ennyi a véleményem.

2013. nov. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát értem, köszi a válaszokat. én az az ember vagyok aki ahelyett hogy lejjebb adna az igényeiből inkább szeret azokhoz felnőni. az élet más területein bejött ez a hozzáállás, remélem nem ez lesz a vesztem ebben a dologban
2013. nov. 22. 17:40
 9/10 anonim ***** válasza:
volt egy pasi osztálytársam, aki a világ legjobb nőjét akarta feleségül venni, akinek van agya, csinos is, stílusos, stb... A csávó mindig válogatott a nők közül külsőre keresett magának mindig párt, ez volt az elsődleges szempont, de csak pár hónapos kapcsolatai lettek, hamar ráunt a csajokra. Nem nézett ki jól a srác, de nagyon pénzes volt és ez vonzotta a p**csákat. Aztán 35 éves korára kiégett és ennyi...
2013. nov. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha nem olyan az elvárásod hogy ne cigizen, vegetáriázzon, stb ... ami tényleg felesleges, szóval ha nem ilyen, hanem h. milyen legyen a belsője, esetleg pár kitétel külsőre ...:D az kell is, mert nagyon fogod becsülni ha megtalálod aki olyan :D na szóval ne add az ilyen elvárásaid lejjebb, de tényleg h. ne cigizzen hány kiló és centi legyen maximum stb ezeket jobb ha elfelejted :D
2013. nov. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!