Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem arra hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem arra hogy újra felkeltsem az érdeklődését, és adjon még egy esélyt?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel 3 évvel ezelőtt ismerkedtem meg, nagyon kedveltem, egyszer kétszer randiztunk is, és hivatalosan el kezdtünk járni (viszont én akkor ezt még korainak tartottam és még nem voltam belé szerelmes)viszont akkor jött egy srác aki teljesen levett a lábamról, így teljesen őszintén elmondtam neki mindent és szakítottunk. Kb 1 hónap leforgása alatt történt mindez. A srác aki levett a lábamról 2,5 évig jártunk. Most már egy ideje újra szabad vagyok és teljesen véletlenül ráléptem (az első mondatomban említett) srác adatlapjára. A képei láttán elfogott a nosztalgia és hogy milyen jól éreztem vele anno magam. Így pár nap után ráírtam, és elkezdtünk beszélgetni. Én vagyok az aki általában ráír, és érdeklődik. Ő nem igazán kérdez. Valószínűleg csak kedvességből válaszolgat. Mennyi rá az esély hogy egy kis idő elteltével ő ír rám, és újabb esélyt ad? Vagy 3 év után ez esélytelen?
2013. nov. 23. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
hàt ha van onèrzete ès buszkesège a sràcnak, akkor nem fog keresni tèged, max kihasznàlni, ha ùgy alakul.
2013. nov. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sztem ez kihasználás akar lenni a részedről. Nincs senki, jöhet az a kis szerencsétlen, aki régen udvarolt. Undorítónak tartom, hagyd békén.
2013. nov. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!