Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS nagyon bejön egy srác, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS nagyon bejön egy srác, de félek h elrontom ami kialakult, hogyan mondjam el neki, vagy mit tegyek? Légyszi vki segítsen (részletek lent)

Figyelt kérdés
Már régóta ismerősök voltunk facebookon,aztán egyszer összefutottunk,elkezdtünk dumálni,aztán találkozgattunk,fantasztikusan éreztük magunkat,előtte jött ki egy bonyolult kapcsolatból,és úgymond felejtettem vele a dolgokat,segítettem neki ez tartott másfél ,2 hónapig,csak hogy közben történtek köztünk dolgok,és én bele szerettem,de olyanszinten mint még soha senkibe,ez az egész a nyáron történt,aztán szeptember első hetén közölte h most kell neki idő én persze nem vitatkoztam,azt hittem jóra fordulnak a dolgok, de lassan 3 hónapja depizek és annyi mindent próbáltam már h ne legyen bennem ez az érzés,de nem használ semmi,őt igazán szeretem,és most sincs együtt más lánnyal és meg szeretném próbálni mielőtt még kèső lenne,nem akarom elveszíteni,csak nem tudom h hogyan csináljam. Légyszi valaki adjon tanácsot
2013. nov. 23. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Megértem,mennyire rossz most neked,viszont ne fuss olyan szekér után,ami nem vesz fel.Nem érdemes.Majd megemészted,és találsz olyat,aki odavan érted.
2013. nov. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hívd el valahová, de ne diszkóba. Elég, ha csak egy beszélgetésre, egy sétára, vagy akár mozogni egy kicsit. A lényeg, hogy derítsd jókedvre, mosolyogjon sokat. Te pedig ha szerelmes vagy akarva-akaratlanul (általában) jelezni fogsz felé.

Én ezt tenném meg először. Ha nem veszi a lapot se bánkódj, vagy megteszed ezt még egyszer, vagy a szerencsére hagyatkozva el is mondhatod neki mit érzel.

Ez csak egy tanács. Sok sikert. :)

2013. nov. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elsőnek valamilyen szinten igaza van, de szerintem egyszer még meg lehet próbálni.

De ha nem sikerül, ne törj össze, fogsz találni olyat, akit igazán érdekled.

2013. nov. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek:)
2013. nov. 24. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!