Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mennyi idő után mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyi idő után mondta ki először a párotok, hogy szeret? Mert én vagyok a no és nem akarom én először.

Figyelt kérdés
Tegnap valahogy oda juttunk, h a barátom megkérdezte h azért még szeretsz egy kicsit, ugye? és mondtam, hogy igen és mondta, h én is téged. De még eddig nem mondta a szemembe, h szeret. Csak így vagy, hogy ezért szeretlek ennyire stb.
2013. nov. 23. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Büszkeséged nagyobb szerelmednél? Akkor ne is mondd ki soha elsőnek... -.-
2013. nov. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, csak már ráfáztam erre....
2013. nov. 23. 15:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk én mondtam ki először,és nem bántam meg.Nagy szerelem bontakozott ki belőle.
2013. nov. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az 'ezért szeretlek ennyire' miért nem jó?
2013. nov. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mert az meg írta valamire, nem is személyesen mondta...

És annyira vágyom arra, hogy a szemembe nézzen és azt mondja szeret..

De tudom, hogy ez nem csak úgy megy..

2013. nov. 23. 16:06
 6/8 anonim ***** válasza:
nálam akkor, amikor megbántott. látta rajtam és lekezelt egy "szeretlek"-kel. ez akkor volt, amikor bemutatott a barátainak, tesójának és egész végig egy csajra volt kattanva. kb első hetekben amikor még alig kezdtünk járni.
2013. nov. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4 hónap...én kb fél év után mondtam ennek ellenére...akkor éreztem készne magam arra, hogy ki is mondjam


26/n

2013. nov. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A második randinkon szerelmet vallott. Aztán én is neki:)


Már 2 éve házasok is vagyunk:)


27/N

2013. nov. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!