Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik bevált módszer egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik bevált módszer egy srác visszahódítására?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk együtt voltunk pár hónapig, de szerinte sok volt a veszekedés és emiatt szakított, most pedig egy másik lánnyal randizgat, akkor még vissza lehetne hódítani vmivel? Lehet rá esély? És mit tegyen ilyenkor egy csaj?
2010. ápr. 4. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
na, ez engem is érdekelne...
2010. ápr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Attól tartok, hogy ha soha többé nem keresem, akkor ő sem fog többé és soha nem látom már, ekkor eleve vége az egésznek. :S Viszont ha futok utána, akkor meg az lesz a baj, sőt eddig futottam utána és rájöttem, hogy kikészítem vele. :(
2010. ápr. 4. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:

első vagyok... ugyanez a helyzet .. összejöttem egy fiuval, aki később rájött az exet szereti és elhagyott, de ugyanugy tartottuk a kapcsolatot, csókoloztunk, ha találkoztunk együttvoltunk, beszélgettünk, de máskülönben nem akart találkozni, és nem akart semmit állítólag, mégsem tudott elengedni ... megmondtam neki pár napja fejezzük be, kb 3-4 napja nem beszéltünk... rájöttem nem mehet tovább, ő más lánnyal ismerkedik, közbe az ex miatt bánkódik, engem ha meglát nemtud ellenállni, de ennek így nincs értelme, 2-3 hónapja már ezt játsszuk egymással ... :(


ha megtalálod az igazit, nemkellesz azon mesterkedni hogy szerezd vissza, vagy hogy mi történjen, az jön magától.... ezzel bíztatom magam.


23L

2010. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nálunk nem exről van szó, hanem egy teljesen új lányról. És ő nem akar találkozni, max. barátilag. :(
2010. ápr. 4. 21:23
 5/6 anonim ***** válasza:

figy, sztem akk felejtsd el ... :(

majd találsz jobbat, és olyat aki csak téged akar!

2010. ápr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ilyen pasit felesleges visszahódítani ...nem szeretne eléggé...mint amit megérdemelnél...keress egy másikat aki szeret és te is őt;)
2010. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!