Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy valaki soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki soha nem képes megmaradni egy pasi mellett?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok, és már ettől félek.. Mert úgy viselkedek mint egy 20éves. Szeretek flörtölni, pasizni, mindig újat megismerni.. De a szívem mélyén szeretnék egy komoly kapcsolatot is, de nem találok olyat, akivel el tudom képzelni.. :( De ha találnék, lehet hogy akkor is ilyen maradnék, hogy mindig mást akarok..? Remélem csak azért van, mert egyik sem az igazi..
2013. nov. 24. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
fog ez változni biztos lehetsz benne. pont a legszebb korban vagy :D
2013. nov. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minél később állsz meg majd valaki mellett, annál nehezebben fogsz tudni alkalmazkodni hozzá. Viszont egyre alacsonyabbra és alacsonyabbra kell tenni a lécet - mert fogy a korosztályból elérhető értelmesek száma - és mégis.
2013. nov. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Pszichológus. Különben egyedül fogsz megrohadni.
2013. nov. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na hajrá, ismerj meg engem
2013. nov. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lepontozhattok, de egy 32 éves szingli nő már sok társat kihagyott az újdonság keresése miatt.
2013. nov. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem találtál oylat, aki tényleg érdekel, azért érzel így. Egy ismerősöm 40 évesen találta meg azt akire mindig is várt. Van ilyen is.
2013. nov. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40 évesen szülni..
2013. nov. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak még nem találtad meg az igazit.
2013. nov. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!