Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hagynak békén minket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagynak békén minket?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve együtt vagyunk a barátommal és egyszerűen az utóbbi időben folyton, de már réggebben is, azt veszem észre hogy a főnöke meg a felesége arra megy ki, hogy mi összevesszünk. Amikor együtt lehetnénk akár egy kis időre is hétvégén, ők direkt akkor találnak ki valami újabb melót a barátomnak, mert persze nem mondhat nemet hisz tudjuk milyen nehéz manapság munkát találni, valamint most apámat és azért rúgták ki, hogy szépen menjen a káromlás. A góré felesége egyfolytában azt mondogatja mindenkinek, hogy nem vagyunk egymáshoz illőek, a legutóbb a saját apám szemébe mondta. Meg folyamatosan tömik barátom fejét azzal, hogy mennyire nem jó ez a kapcsolat meg hogy már rég ott kellett volna hagynia. Annyira rosszul esik és tudom hogy azért barátom is néha elgondolkozik azon, hogy mi lenne ha. Beszéltünk már erről. A legutóbbi fő kis incidensük az volt hogy összeugrasszák apámat meg a barátomat és akkor majd biztos szakítunk, csakhogy ez nem sikerült nekik.


De mégis miért nem tudnak békén hagyni? Mitől fáj nekik ennyire ez az egész? Annyira rosszul tud esni sokszor. Meg már az is bánt hogy alig vagyok a barátommal, mert én csak hétvégén érek rá de még akkor sem nagyon hisz tanulok.


2013. nov. 24. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
En se bírlak téged...Hat akkor ok!!!!
2013. nov. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én meg azt nem bírom amikor olyan balf-szok írnak erre az oldalra akik nem képesek értelmes választ adni.
2013. nov. 24. 18:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát lehet van veled valami baj, ha egy válaszoló nem kedvel, de ha zavar a szétszedők akkor álljatok ellen. Azért is smároljatok a szemük előtt, sőt legyen ütős. Ha emiatt kicsesznek veled akkor mondjon fel a barátod. Tudom nehéz munkát találni, de mi kell nektek? Na mi? Én otthagynám a fenébe őket és kopjanak le. Tehetnek egy szívességet!
2013. nov. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Munkahelyen nem illik smárolni!!!!


A csaj hajt a barátodra? Van valami személyes ellentéted vele?

2013. nov. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a csaj 56 éves.. és nem nem hajt a barátomra hanem a főnökének a felesége. És a fönőkével együtt folyamatosan csak az a céljuk hogy szét tudjanak minket szakítani egymástól. Igazából ma borultam ki emiatt először ennyire igazán, mert most kezd nagyon rosszul esni hogy állandóan engem ócsárolnak.
2013. nov. 24. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!