Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon csúnya vagyok. (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya vagyok. (többi lent) (? )

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok.

kezdeném.


iszonyúan magas a homlokom, olyannyira, hogy csak 8 ujjam tudja eltakarni.

iszonyúan csúnya az arcom, semmi vonal nincs benne, tiszta sima az egész plusz van 1 bőrbetegségem is, genetikai, gyógyíthatatlan.

a szám nagyon vastag és olyan piros mintha kifestették volna.

és a fogaim csálék főleg az első kettő elöl kapa fogak.


van itt olyan lány aki ismerkedne velem?

és hagyjatok békén a "ne aggódj, gyúrd ki magad és minden okés lesz" dumával.

hiába az arcom nagyon csúnya, de jó lenne már 1 barátnő mert megfogok bolondulni.


2013. nov. 24. 19:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerkedést nem úgy szokás kezdeni, hogy felsorolod az összes hibádat, ezt már leírtam párszor, de nem is vártam, hogy bárki is betartaná.

És ja, ez elég visszataszító.

2013. nov. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon csúnya vagyok. (többi lent)"

Ez a kérdés XD

2013. nov. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 zotanbro ***** válasza:
nekem csak 4 kell :)
2013. nov. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
jó neked
2013. nov. 24. 19:32
 5/17 anonim válasza:
Tudom, hogy közhelyesen hangzik, de FEL A FEJJEL! Ami szerintem a legfontosabb az az, hogy magaddal (és a külsőddel) megbékélj. Kezdj el először is kibontakozni az életed olyan területein (karrier, család, hobbi, stb), ahol igazán ügyesnek és talpraesettnek érzed magad. A barátnő kereséssel ráérsz még, nem kell rágörcsölni a témára. Hidd el, nagyon sok lánynak minden vágya egy kedves, jószívű, törődő fiú, nem mindenki felszínes plázacica, mint amit társadalom el akar hitetni veletek, pasikkal. Ha a külsőd nem olyan vonzó, akkor koncentrálj a belsőre: képezd magad, olvass sokat, viselkedj udvariasan és lovagiasan, hidd el, ezt minden nő értékeli. Sok sikert kívánok és légy szíves soha ne add fel :)
2013. nov. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha csúnya vagy, akkor ne reménykedj benne, hogy lesz csajod. Ez bár durván hangzik, de igaz.
2013. nov. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
tudom :S
2013. nov. 24. 19:41
 8/17 anonim válasza:
Vannak csúnya lányok is ;-)
2013. nov. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez így sajnos esélytelen. Még csak ki se kell találni, te magad leírod, hogy utálod magad... ilyen hozzáállással miért várod el, hogy valaki szeressen téged? :S Szedd össze magad valahogy.
2013. nov. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Persze, de a leírásod még eltérhet a valós képtől. Nyilván te sem gondoltad komolyan, hogy egy ilyen szövegből mindenki ugyanarra a képre következtet. Küldj képet priviben.
2013. nov. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!